Jutrzenki blask dla Widoku

Beniaminek IV ligi łódzkiej Widok Skierniewice wygrał z wiceliderem skierniewickiej klasy okręgowej 2:0 (1:0) w meczu sparingowym, który został rozegrany na boisku w Lipcach Reymontowskich. Bramki dla Widoku strzelili: Patryk Zielonka i Tomasz Cybulski.

Chcieliśmy zobaczyć co dały nam te sparingi z drużynami trzecioligowymi dlatego zagrały dwa różne składy. Byliśmy nastawieni przede wszystkim na atak pozycyjny. Udało nam się zrealizować założenia wyznaczone na to spotkanie – skomentował Mariusz Wilkowiecki, trener Widoku Skierniewice.

Widok Skierniewice – Jutrzenka Drzewce 2:0 (1:0)
Bramki: Patryk Zielonka 20, Tomasz Cybulski 60

Widok: I połowa: Stolarek – Zielonka, Kurzawa, Borowiec, Mitrowski – Sulikowski, Lipiński, Basiński, Potocki – Cybulski, Sawicki, II połowa: Michalak – Staszewski, Różycki, Stefaniak, Blechowski – Wrzodak, Stangreciak, Kowalczyk, Sztocki – Karwat, Markowski.