Pewna wygrana Piasta Błaszki

Piast Błaszki (sieradzka klasa okręgowa) wygrał z beniaminkiem II grupy sieradzkiej klasy A Sokołem Goszczanów 5:1 (3:0) w meczu kontrolnym przygotowującym do rundy wiosennej. Błaszczanie losy spotkania rozstrzygnęli już w pierwszej połowie, kiedy strzelili rywalom trzy gole.

Piast od samego początku osiągnął znaczącą przewagę. Gospodarze zepchnęli rywali do defensywy i co chwila przeprowadzali groźne akcje. Sokół starał się grać przede wszystkim z kontry i ograniczał się wyłącznie do przejęć piłki w środku pola. Piłkarze z Błaszek po pierwszych czterdziestu pięciu minutach prowadzili trzema bramkami. W drugiej odsłonie dołożyli jeszcze dwa trafienia i ostatecznie wygrali 5:1.

Piast Błaszki – Sokół Goszczanów 5:1 (3:0)