Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook
Klasa A grupa III
LpNazwaMPB+B-ZRP
1Iskra Dobroń133457 121111
2Orzeł Kazimierz133049 171003
3Pisia Zygry132943 32922
4Orzeł Piątkowisko132439 22805
5UMKS Korab Łask132336 26724
6Pogoń II Zduńska Wola132238 23715
7Włókniarz II Pabianice132030 35625
8Olimpia Karsznice131927 23616
9Włókniarz Konstantynów131523 35436
10Sazan Pęczniew131327 45418
11MULKS Łask131221 44409
12Rokita Rokitnica13918 43238
13Jutrzenka Bychlew13823 52229
14GKS Sędziejowice13412 34049
Aktualności
Zobacz pozostałe aktualności
Kolejka 12
GKS Sędziejowice1:1Iskra Dobroń
Włókniarz Konstantynów1:1Olimpia Karsznice
UMKS Korab Łask8:3Jutrzenka Bychlew
Sazan Pęczniew3:2Pogoń II Zduńska Wola
Rokita Rokitnica1:1Włókniarz II Pabianice
Pisia Zygry3:0MULKS Łask
Orzeł Piątkowisko1:2Orzeł Kazimierz
Kolejka 13
Olimpia Karsznice1:3UMKS Korab Łask
Iskra Dobroń11:0Włókniarz Konstantynów
Orzeł Kazimierz7:1GKS Sędziejowice
MULKS Łask3:0Orzeł Piątkowisko
Włókniarz II Pabianice0:3Pisia Zygry
Pogoń II Zduńska Wola2:0Rokita Rokitnica
Jutrzenka Bychlew1:4Sazan Pęczniew
Kolejka 14
Pogoń II Zduńska Wola-:-Pisia Zygry
MULKS Łask-:-Orzeł Kazimierz
Włókniarz II Pabianice-:-Orzeł Piątkowisko
Jutrzenka Bychlew-:-Rokita Rokitnica
Olimpia Karsznice-:-Sazan Pęczniew
Iskra Dobroń-:-UMKS Korab Łask
GKS Sędziejowice-:-Włókniarz Konstantynów
Kolejka 15
UMKS Korab Łask-:-Włókniarz Konstantynów
Sazan Pęczniew-:-Iskra Dobroń
Pisia Zygry-:-Jutrzenka Bychlew
MULKS Łask-:-GKS Sędziejowice
Rokita Rokitnica-:-Olimpia Karsznice
Orzeł Piątkowisko-:-Pogoń II Zduńska Wola
Orzeł Kazimierz-:-Włókniarz II Pabianice
Kolejka 16
Jutrzenka Bychlew-:-Orzeł Piątkowisko
Olimpia Karsznice-:-Pisia Zygry
Iskra Dobroń-:-Rokita Rokitnica
GKS Sędziejowice-:-UMKS Korab Łask
Włókniarz II Pabianice-:-MULKS Łask
Pogoń II Zduńska Wola-:-Orzeł Kazimierz
Włókniarz Konstantynów-:-Sazan Pęczniew
Kolejka 17
Pisia Zygry-:-Iskra Dobroń
Orzeł Kazimierz-:-Jutrzenka Bychlew
Sazan Pęczniew-:-UMKS Korab Łask
Rokita Rokitnica-:-Włókniarz Konstantynów
Włókniarz II Pabianice-:-GKS Sędziejowice
Orzeł Piątkowisko-:-Olimpia Karsznice
MULKS Łask-:-Pogoń II Zduńska Wola
Kolejka 18
Włókniarz Konstantynów-:-Pisia Zygry
UMKS Korab Łask-:-Rokita Rokitnica
GKS Sędziejowice-:-Sazan Pęczniew
Jutrzenka Bychlew-:-MULKS Łask
Olimpia Karsznice-:-Orzeł Kazimierz
Iskra Dobroń-:-Orzeł Piątkowisko
Pogoń II Zduńska Wola-:-Włókniarz II Pabianice
Zobacz wszystkie wyniki