Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
AZS UJ II Kraków5:0KSP Kielce
Podgórze Kraków0:3Wanda Nowa Huta (Kraków)
Ślęza Wrocław4:0ROW Rybnik
Dąb Zabierzów Bocheński2:1Rolnik Biedrzychowice
Respekt Myślenice1:0Unia Lublin
Sokół Kolbuszowa Dolna2:2Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 2
Rolnik Biedrzychowice0:4Podgórze Kraków
Unia Lublin2:1Sokół Kolbuszowa Dolna
KSP Kielce0:0Respekt Myślenice
Ślęza Wrocław12:1Dąb Zabierzów Bocheński
ROW Rybnik7:2Pogoń Zduńska Wola
Wanda Nowa Huta (Kraków)2:0AZS UJ II Kraków
Kolejka 3
Dąb Zabierzów Bocheński2:6ROW Rybnik
Podgórze Kraków1:3Ślęza Wrocław
Respekt Myślenice2:1Wanda Nowa Huta (Kraków)
Pogoń Zduńska Wola2:1Unia Lublin
AZS UJ II Kraków4:1Rolnik Biedrzychowice
Sokół Kolbuszowa Dolna4:0KSP Kielce
Kolejka 4
Rolnik Biedrzychowice0:1Respekt Myślenice
KSP Kielce1:3Pogoń Zduńska Wola
Ślęza Wrocław0:2AZS UJ II Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków)2:2Sokół Kolbuszowa Dolna
ROW Rybnik7:0Unia Lublin
Dąb Zabierzów Bocheński1:1Podgórze Kraków
Kolejka 5
Sokół Kolbuszowa Dolna3:1Rolnik Biedrzychowice
Respekt Myślenice0:1Ślęza Wrocław
Pogoń Zduńska Wola0:4Wanda Nowa Huta (Kraków)
Podgórze Kraków0:4ROW Rybnik
AZS UJ II Kraków2:0Dąb Zabierzów Bocheński
Unia Lublin3:0KSP Kielce
Kolejka 6
Rolnik Biedrzychowice2:0Pogoń Zduńska Wola
Ślęza Wrocław3:0Sokół Kolbuszowa Dolna
Dąb Zabierzów Bocheński0:2Respekt Myślenice
Podgórze Kraków1:4AZS UJ II Kraków
ROW Rybnik9:0KSP Kielce
Wanda Nowa Huta (Kraków)2:1Unia Lublin
Kolejka 7
AZS UJ II Kraków2:6ROW Rybnik
Respekt Myślenice7:0Podgórze Kraków
Pogoń Zduńska Wola0:5Ślęza Wrocław
Sokół Kolbuszowa Dolna4:2Dąb Zabierzów Bocheński
Unia Lublin5:0Rolnik Biedrzychowice
KSP Kielce1:2Wanda Nowa Huta (Kraków)
Kolejka 8
Rolnik Biedrzychowice0:1KSP Kielce
ROW Rybnik2:2Wanda Nowa Huta (Kraków)
Ślęza Wrocław5:1Unia Lublin
Dąb Zabierzów Bocheński1:3Pogoń Zduńska Wola
Podgórze Kraków1:4Sokół Kolbuszowa Dolna
AZS UJ II Kraków2:3Respekt Myślenice
Kolejka 9
Pogoń Zduńska Wola3:2Podgórze Kraków
Unia Lublin3:2Dąb Zabierzów Bocheński
Respekt Myślenice3:2ROW Rybnik
KSP Kielce2:1Ślęza Wrocław
Wanda Nowa Huta (Kraków)3:0Rolnik Biedrzychowice
Sokół Kolbuszowa Dolna1:2AZS UJ II Kraków
Kolejka 10
AZS UJ II Kraków4:0Pogoń Zduńska Wola
Dąb Zabierzów Bocheński0:1KSP Kielce
Respekt Myślenice5:0Sokół Kolbuszowa Dolna
ROW Rybnik6:1Rolnik Biedrzychowice
Ślęza Wrocław3:2Wanda Nowa Huta (Kraków)
Podgórze Kraków0:3Unia Lublin
Kolejka 11
Rolnik Biedrzychowice0:6Ślęza Wrocław
Unia Lublin0:3AZS UJ II Kraków
KSP Kielce1:2Podgórze Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków)4:3Dąb Zabierzów Bocheński
Sokół Kolbuszowa Dolna1:5ROW Rybnik
Pogoń Zduńska Wola1:5Respekt Myślenice

Do rozegrania