Kolejka 1 | ||
Sierakowianka Sierakowice | 5:1 | Start Pukinin |
Macovia Maków | 3:1 | GKS Głuchów |
Zryw II Wygoda | 4:3 | Dar Placencja |
Olympic Słupia | 2:0 | Orlęta Cielądz |
Olimpia Jeżów | 0:9 | Korona Łaguszew |
Muscador Wola Pękoszewska | 3:1 | Wola Wola Chojnata |
Sokół Regnów | 6:5 | Pogoń Bełchów |
Kolejka 2 | ||
Start Pukinin | 2:1 | Olympic Słupia |
Dar Placencja | 4:2 | Sierakowianka Sierakowice |
Wola Wola Chojnata | 2:3 | Zryw II Wygoda |
Korona Łaguszew | 5:0 | Muscador Wola Pękoszewska |
Macovia Maków | 3:7 | Sokół Regnów |
GKS Głuchów | 4:2 | Orlęta Cielądz |
Pogoń Bełchów | 3:2 | Olimpia Jeżów |
Kolejka 3 | ||
Zryw II Wygoda | 1:1 | Korona Łaguszew |
Sierakowianka Sierakowice | 8:2 | Wola Wola Chojnata |
Olympic Słupia | 3:3 | Dar Placencja |
Sokół Regnów | 4:2 | GKS Głuchów |
Orlęta Cielądz | 2:4 | Start Pukinin |
Olimpia Jeżów | 5:0 | Macovia Maków |
Muscador Wola Pękoszewska | 2:6 | Pogoń Bełchów |
Kolejka 4 | ||
Dar Placencja | 3:4 | Orlęta Cielądz |
Wola Wola Chojnata | 2:3 | Olympic Słupia |
Korona Łaguszew | 4:1 | Sierakowianka Sierakowice |
Sokół Regnów | 6:1 | Olimpia Jeżów |
GKS Głuchów | 1:0 | Start Pukinin |
Pogoń Bełchów | 4:1 | Zryw II Wygoda |
Macovia Maków | 6:2 | Muscador Wola Pękoszewska |
Kolejka 5 | ||
Olimpia Jeżów | 2:0 | GKS Głuchów |
Sierakowianka Sierakowice | 1:7 | Pogoń Bełchów |
Olympic Słupia | 2:4 | Korona Łaguszew |
Orlęta Cielądz | 5:1 | Wola Wola Chojnata |
Start Pukinin | 2:1 | Dar Placencja |
Muscador Wola Pękoszewska | 3:5 | Sokół Regnów |
Zryw II Wygoda | 9:2 | Macovia Maków |
Kolejka 6 | ||
Pogoń Bełchów | 5:1 | Olympic Słupia |
Sokół Regnów | 4:3 | Zryw II Wygoda |
Olimpia Jeżów | 3:1 | Muscador Wola Pękoszewska |
Wola Wola Chojnata | 0:4 | Start Pukinin |
GKS Głuchów | 0:4 | Dar Placencja |
Macovia Maków | 1:4 | Sierakowianka Sierakowice |
Korona Łaguszew | 4:3 | Orlęta Cielądz |
Kolejka 7 | ||
Zryw II Wygoda | 4:1 | Olimpia Jeżów |
Sierakowianka Sierakowice | 2:3 | Sokół Regnów |
Olympic Słupia | 0:4 | Macovia Maków |
Orlęta Cielądz | 3:3 | Pogoń Bełchów |
Start Pukinin | 1:3 | Korona Łaguszew |
Dar Placencja | 7:0 | Wola Wola Chojnata |
Muscador Wola Pękoszewska | 2:5 | GKS Głuchów |
Kolejka 8 | ||
Korona Łaguszew | 3:2 | Dar Placencja |
Pogoń Bełchów | 3:2 | Start Pukinin |
Sokół Regnów | 1:3 | Olympic Słupia |
GKS Głuchów | 1:0 | Wola Wola Chojnata |
Macovia Maków | 3:5 | Orlęta Cielądz |
Olimpia Jeżów | 6:2 | Sierakowianka Sierakowice |
Muscador Wola Pękoszewska | 2:2 | Zryw II Wygoda |
Kolejka 9 | ||
Sierakowianka Sierakowice | 7:1 | Muscador Wola Pękoszewska |
Olympic Słupia | 2:1 | Olimpia Jeżów |
Start Pukinin | 0:5 | Macovia Maków |
Dar Placencja | 1:3 | Pogoń Bełchów |
Wola Wola Chojnata | 0:4 | Korona Łaguszew |
Zryw II Wygoda | 6:1 | GKS Głuchów |
Orlęta Cielądz | 2:1 | Sokół Regnów |
Kolejka 10 | ||
Pogoń Bełchów | 7:1 | Wola Wola Chojnata |
Macovia Maków | 4:5 | Dar Placencja |
Sokół Regnów | 0:5 | Start Pukinin |
Zryw II Wygoda | 1:2 | Sierakowianka Sierakowice |
GKS Głuchów | 0:3 | Korona Łaguszew |
Olimpia Jeżów | 3:4 | Orlęta Cielądz |
Muscador Wola Pękoszewska | 2:1 | Olympic Słupia |
Kolejka 11 | ||
Sierakowianka Sierakowice | 1:1 | GKS Głuchów |
Olympic Słupia | 0:1 | Zryw II Wygoda |
Orlęta Cielądz | 3:1 | Muscador Wola Pękoszewska |
Start Pukinin | 2:6 | Olimpia Jeżów |
Dar Placencja | 5:2 | Sokół Regnów |
Wola Wola Chojnata | 4:3 | Macovia Maków |
Korona Łaguszew | 5:2 | Pogoń Bełchów |
Kolejka 12 | ||
Macovia Maków | 0:3 | Korona Łaguszew |
Sokół Regnów | 2:5 | Wola Wola Chojnata |
Zryw II Wygoda | 3:6 | Orlęta Cielądz |
Sierakowianka Sierakowice | 2:1 | Olympic Słupia |
GKS Głuchów | 0:2 | Pogoń Bełchów |
Olimpia Jeżów | 1:0 | Dar Placencja |
Muscador Wola Pękoszewska | 2:2 | Start Pukinin |
Kolejka 13 | ||
Start Pukinin | 6:1 | Zryw II Wygoda |
Dar Placencja | 3:4 | Muscador Wola Pękoszewska |
Wola Wola Chojnata | 1:6 | Olimpia Jeżów |
Pogoń Bełchów | 2:3 | Macovia Maków |
Olympic Słupia | 1:0 | GKS Głuchów |
Orlęta Cielądz | 2:0 | Sierakowianka Sierakowice |
Korona Łaguszew | 11:0 | Sokół Regnów |
Kolejka 14 | ||
Wola Wola Chojnata | 5:4 | Muscador Wola Pękoszewska |
Korona Łaguszew | 0:4 | Olimpia Jeżów |
Orlęta Cielądz | 4:2 | Olympic Słupia |
Pogoń Bełchów | 0:6 | Sokół Regnów |
GKS Głuchów | 2:3 | Macovia Maków |
Start Pukinin | 3:0 | Sierakowianka Sierakowice |
Dar Placencja | 4:4 | Zryw II Wygoda |
Kolejka 15 | ||
Orlęta Cielądz | -:- | GKS Głuchów |
Sokół Regnów | -:- | Macovia Maków |
Olimpia Jeżów | -:- | Pogoń Bełchów |
Sierakowianka Sierakowice | -:- | Dar Placencja |
Muscador Wola Pękoszewska | -:- | Korona Łaguszew |
Olympic Słupia | -:- | Start Pukinin |
Zryw II Wygoda | -:- | Wola Wola Chojnata |
Kolejka 16 | ||
Pogoń Bełchów | -:- | Muscador Wola Pękoszewska |
Macovia Maków | -:- | Olimpia Jeżów |
Start Pukinin | -:- | Orlęta Cielądz |
Dar Placencja | -:- | Olympic Słupia |
Wola Wola Chojnata | -:- | Sierakowianka Sierakowice |
GKS Głuchów | -:- | Sokół Regnów |
Korona Łaguszew | -:- | Zryw II Wygoda |
Kolejka 17 | ||
Start Pukinin | -:- | GKS Głuchów |
Muscador Wola Pękoszewska | -:- | Macovia Maków |
Zryw II Wygoda | -:- | Pogoń Bełchów |
Orlęta Cielądz | -:- | Dar Placencja |
Sierakowianka Sierakowice | -:- | Korona Łaguszew |
Olimpia Jeżów | -:- | Sokół Regnów |
Olympic Słupia | -:- | Wola Wola Chojnata |
Kolejka 18 | ||
Sokół Regnów | -:- | Muscador Wola Pękoszewska |
Macovia Maków | -:- | Zryw II Wygoda |
GKS Głuchów | -:- | Olimpia Jeżów |
Korona Łaguszew | -:- | Olympic Słupia |
Wola Wola Chojnata | -:- | Orlęta Cielądz |
Pogoń Bełchów | -:- | Sierakowianka Sierakowice |
Dar Placencja | -:- | Start Pukinin |
Kolejka 19 | ||
Dar Placencja | -:- | GKS Głuchów |
Orlęta Cielądz | -:- | Korona Łaguszew |
Sierakowianka Sierakowice | -:- | Macovia Maków |
Muscador Wola Pękoszewska | -:- | Olimpia Jeżów |
Olympic Słupia | -:- | Pogoń Bełchów |
Zryw II Wygoda | -:- | Sokół Regnów |
Start Pukinin | -:- | Wola Wola Chojnata |
Kolejka 20 | ||
GKS Głuchów | -:- | Muscador Wola Pękoszewska |
Wola Wola Chojnata | -:- | Dar Placencja |
Macovia Maków | -:- | Olympic Słupia |
Pogoń Bełchów | -:- | Orlęta Cielądz |
Sokół Regnów | -:- | Sierakowianka Sierakowice |
Korona Łaguszew | -:- | Start Pukinin |
Olimpia Jeżów | -:- | Zryw II Wygoda |
Kolejka 21 | ||
Orlęta Cielądz | -:- | Macovia Maków |
Wola Wola Chojnata | -:- | GKS Głuchów |
Zryw II Wygoda | -:- | Muscador Wola Pękoszewska |
Sierakowianka Sierakowice | -:- | Olimpia Jeżów |
Dar Placencja | -:- | Korona Łaguszew |
Start Pukinin | -:- | Pogoń Bełchów |
Olympic Słupia | -:- | Sokół Regnów |
Kolejka 22 | ||
Korona Łaguszew | -:- | Wola Wola Chojnata |
Macovia Maków | -:- | Start Pukinin |
Muscador Wola Pękoszewska | -:- | Sierakowianka Sierakowice |
Olimpia Jeżów | -:- | Olympic Słupia |
GKS Głuchów | -:- | Zryw II Wygoda |
Pogoń Bełchów | -:- | Dar Placencja |
Sokół Regnów | -:- | Orlęta Cielądz |
Kolejka 23 | ||
Wola Wola Chojnata | -:- | Pogoń Bełchów |
Start Pukinin | -:- | Sokół Regnów |
Sierakowianka Sierakowice | -:- | Zryw II Wygoda |
Orlęta Cielądz | -:- | Olimpia Jeżów |
Dar Placencja | -:- | Macovia Maków |
Korona Łaguszew | -:- | GKS Głuchów |
Olympic Słupia | -:- | Muscador Wola Pękoszewska |
Kolejka 24 | ||
Macovia Maków | -:- | Wola Wola Chojnata |
GKS Głuchów | -:- | Sierakowianka Sierakowice |
Olimpia Jeżów | -:- | Start Pukinin |
Muscador Wola Pękoszewska | -:- | Orlęta Cielądz |
Pogoń Bełchów | -:- | Korona Łaguszew |
Sokół Regnów | -:- | Dar Placencja |
Zryw II Wygoda | -:- | Olympic Słupia |
Kolejka 25 | ||
Orlęta Cielądz | -:- | Zryw II Wygoda |
Korona Łaguszew | -:- | Macovia Maków |
Olympic Słupia | -:- | Sierakowianka Sierakowice |
Wola Wola Chojnata | -:- | Sokół Regnów |
Pogoń Bełchów | -:- | GKS Głuchów |
Start Pukinin | -:- | Muscador Wola Pękoszewska |
Dar Placencja | -:- | Olimpia Jeżów |
Kolejka 26 | ||
Olimpia Jeżów | -:- | Wola Wola Chojnata |
Muscador Wola Pękoszewska | -:- | Dar Placencja |
Macovia Maków | -:- | Pogoń Bełchów |
Zryw II Wygoda | -:- | Start Pukinin |
GKS Głuchów | -:- | Olympic Słupia |
Sierakowianka Sierakowice | -:- | Orlęta Cielądz |
Sokół Regnów | -:- | Korona Łaguszew |