Kolejka 1 | ||
Zapał Krzętów | 2:0 | Astoria Szczerców |
Wolanka Wola Krzysztoporska | 5:1 | GUKS Gorzkowice |
Świt Kamieńsk | 2:3 | LUKS Gomunice |
Motor Bujniczki | 4:1 | Czarni Rozprza |
GKS II Bełchatów | 7:0 | Piast Krzywanice |
LKS VIS Gidle | 0:0 | Start Niechcice |
Kolejka 2 | ||
Victoria Woźniki | 2:6 | Świt Kamieńsk |
GKS II Bełchatów | 3:0 | Wolanka Wola Krzysztoporska |
Piast Krzywanice | 3:0 | Astoria Szczerców |
LUKS Gomunice | 2:0 | LKS VIS Gidle |
Start Niechcice | 0:1 | Motor Bujniczki |
Czarni Rozprza | 1:2 | Zapał Krzętów |
Kolejka 3 | ||
Zapał Krzętów | 7:3 | Start Niechcice |
Motor Bujniczki | 0:1 | LUKS Gomunice |
Świt Kamieńsk | 5:3 | GUKS Gorzkowice |
Astoria Szczerców | 3:1 | Czarni Rozprza |
LKS VIS Gidle | 1:1 | Victoria Woźniki |
Wolanka Wola Krzysztoporska | 4:0 | Piast Krzywanice |
Kolejka 4 | ||
Victoria Woźniki | 0:4 | Motor Bujniczki |
GKS II Bełchatów | 5:1 | Świt Kamieńsk |
Start Niechcice | 1:0 | Astoria Szczerców |
Piast Krzywanice | 3:4 | Czarni Rozprza |
LUKS Gomunice | 3:2 | Zapał Krzętów |
GUKS Gorzkowice | 1:3 | LKS VIS Gidle |
Kolejka 5 | ||
Zapał Krzętów | 6:0 | Victoria Woźniki |
Motor Bujniczki | 1:0 | GUKS Gorzkowice |
Astoria Szczerców | 1:2 | LUKS Gomunice |
Świt Kamieńsk | 2:3 | Wolanka Wola Krzysztoporska |
Czarni Rozprza | 0:3 | Start Niechcice |
LKS VIS Gidle | 0:4 | GKS II Bełchatów |
Kolejka 6 | ||
GKS II Bełchatów | 5:0 | Motor Bujniczki |
Victoria Woźniki | 1:2 | Astoria Szczerców |
LUKS Gomunice | 3:3 | Czarni Rozprza |
Piast Krzywanice | 2:4 | Start Niechcice |
GUKS Gorzkowice | 1:4 | Zapał Krzętów |
Wolanka Wola Krzysztoporska | 0:0 | LKS VIS Gidle |
Kolejka 7 | ||
Czarni Rozprza | 4:0 | Victoria Woźniki |
Zapał Krzętów | 3:0 | GKS II Bełchatów |
Motor Bujniczki | 2:6 | Wolanka Wola Krzysztoporska |
Astoria Szczerców | 1:1 | GUKS Gorzkowice |
Start Niechcice | 3:1 | LUKS Gomunice |
Świt Kamieńsk | 3:0 | Piast Krzywanice |
Kolejka 8 | ||
Piast Krzywanice | 2:2 | LUKS Gomunice |
Victoria Woźniki | 1:5 | Start Niechcice |
GKS II Bełchatów | 6:1 | Astoria Szczerców |
GUKS Gorzkowice | 2:7 | Czarni Rozprza |
Wolanka Wola Krzysztoporska | 2:1 | Zapał Krzętów |
Świt Kamieńsk | 2:2 | LKS VIS Gidle |
Kolejka 9 | ||
LKS VIS Gidle | 0:0 | Piast Krzywanice |
Motor Bujniczki | 0:3 | Świt Kamieńsk |
Astoria Szczerców | 0:2 | Wolanka Wola Krzysztoporska |
Czarni Rozprza | 0:8 | GKS II Bełchatów |
Start Niechcice | 3:0 | GUKS Gorzkowice |
LUKS Gomunice | 2:0 | Victoria Woźniki |
Kolejka 10 | ||
GKS II Bełchatów | 8:2 | Start Niechcice |
Piast Krzywanice | 2:1 | Victoria Woźniki |
GUKS Gorzkowice | 2:1 | LUKS Gomunice |
Wolanka Wola Krzysztoporska | 3:1 | Czarni Rozprza |
LKS VIS Gidle | 4:4 | Motor Bujniczki |
Świt Kamieńsk | 4:3 | Zapał Krzętów |
Kolejka 11 | ||
Victoria Woźniki | 0:6 | GUKS Gorzkowice |
Zapał Krzętów | 1:0 | LKS VIS Gidle |
Start Niechcice | 1:4 | Wolanka Wola Krzysztoporska |
Piast Krzywanice | 1:3 | Motor Bujniczki |
LUKS Gomunice | 1:3 | GKS II Bełchatów |
Astoria Szczerców | 3:2 | Świt Kamieńsk |
Kolejka 12 | ||
Piast Krzywanice | 1:1 | GUKS Gorzkowice |
Motor Bujniczki | 0:1 | Zapał Krzętów |
GKS II Bełchatów | 15:0 | Victoria Woźniki |
Wolanka Wola Krzysztoporska | 0:0 | LUKS Gomunice |
Świt Kamieńsk | 3:1 | Czarni Rozprza |
LKS VIS Gidle | 0:1 | Astoria Szczerców |
Kolejka 13 | ||
Victoria Woźniki | 1:3 | Wolanka Wola Krzysztoporska |
Start Niechcice | 2:2 | Świt Kamieńsk |
Zapał Krzętów | 4:1 | Piast Krzywanice |
Czarni Rozprza | 5:0 | LKS VIS Gidle |
GUKS Gorzkowice | 1:6 | GKS II Bełchatów |
Astoria Szczerców | 2:4 | Motor Bujniczki |
Kolejka 14 | ||
Astoria Szczerców | 2:0 | Zapał Krzętów |
Piast Krzywanice | 2:3 | GKS II Bełchatów |
GUKS Gorzkowice | 0:7 | Wolanka Wola Krzysztoporska |
Start Niechcice | 2:0 | LKS VIS Gidle |
LUKS Gomunice | 3:0 | Świt Kamieńsk |
Czarni Rozprza | 2:1 | Motor Bujniczki |
Kolejka 15 | ||
Wolanka Wola Krzysztoporska | 1:4 | GKS II Bełchatów |
LKS VIS Gidle | 3:2 | LUKS Gomunice |
Motor Bujniczki | 1:3 | Start Niechcice |
Zapał Krzętów | 1:2 | Czarni Rozprza |
Świt Kamieńsk | 3:1 | Victoria Woźniki |
Astoria Szczerców | 3:0 | Piast Krzywanice |
Kolejka 16 | ||
Victoria Woźniki | 1:2 | LKS VIS Gidle |
Piast Krzywanice | 3:3 | Wolanka Wola Krzysztoporska |
Start Niechcice | 2:1 | Zapał Krzętów |
GUKS Gorzkowice | 2:4 | Świt Kamieńsk |
Czarni Rozprza | 1:3 | Astoria Szczerców |
LUKS Gomunice | 4:1 | Motor Bujniczki |
Kolejka 17 | ||
Motor Bujniczki | 1:1 | Victoria Woźniki |
Astoria Szczerców | 2:0 | Start Niechcice |
Zapał Krzętów | 0:3 | LUKS Gomunice |
Czarni Rozprza | 2:1 | Piast Krzywanice |
LKS VIS Gidle | 1:3 | GUKS Gorzkowice |
Świt Kamieńsk | 1:7 | GKS II Bełchatów |
Kolejka 18 | ||
Start Niechcice | -:- | Czarni Rozprza |
GKS II Bełchatów | -:- | LKS VIS Gidle |
LUKS Gomunice | -:- | Astoria Szczerców |
GUKS Gorzkowice | -:- | Motor Bujniczki |
Wolanka Wola Krzysztoporska | -:- | Świt Kamieńsk |
Victoria Woźniki | -:- | Zapał Krzętów |
Kolejka 19 | ||
LKS VIS Gidle | -:- | Wolanka Wola Krzysztoporska |
Zapał Krzętów | -:- | GUKS Gorzkowice |
Czarni Rozprza | -:- | LUKS Gomunice |
Start Niechcice | -:- | Piast Krzywanice |
Astoria Szczerców | -:- | Victoria Woźniki |
Motor Bujniczki | -:- | GKS II Bełchatów |
Kolejka 20 | ||
GKS II Bełchatów | -:- | Zapał Krzętów |
Victoria Woźniki | -:- | Czarni Rozprza |
Wolanka Wola Krzysztoporska | -:- | Motor Bujniczki |
Piast Krzywanice | -:- | Świt Kamieńsk |
LUKS Gomunice | -:- | Start Niechcice |
GUKS Gorzkowice | -:- | Astoria Szczerców |
Kolejka 21 | ||
Start Niechcice | -:- | Victoria Woźniki |
Astoria Szczerców | -:- | GKS II Bełchatów |
LUKS Gomunice | -:- | Piast Krzywanice |
Czarni Rozprza | -:- | GUKS Gorzkowice |
LKS VIS Gidle | -:- | Świt Kamieńsk |
Zapał Krzętów | -:- | Wolanka Wola Krzysztoporska |
Kolejka 22 | ||
Victoria Woźniki | -:- | LUKS Gomunice |
Wolanka Wola Krzysztoporska | -:- | Astoria Szczerców |
GKS II Bełchatów | -:- | Czarni Rozprza |
GUKS Gorzkowice | -:- | Start Niechcice |
Piast Krzywanice | -:- | LKS VIS Gidle |
Świt Kamieńsk | -:- | Motor Bujniczki |
Kolejka 23 | ||
LUKS Gomunice | -:- | GUKS Gorzkowice |
Motor Bujniczki | -:- | LKS VIS Gidle |
Zapał Krzętów | -:- | Świt Kamieńsk |
Czarni Rozprza | -:- | Wolanka Wola Krzysztoporska |
Start Niechcice | -:- | GKS II Bełchatów |
Victoria Woźniki | -:- | Piast Krzywanice |
Kolejka 24 | ||
Świt Kamieńsk | -:- | Astoria Szczerców |
GKS II Bełchatów | -:- | LUKS Gomunice |
LKS VIS Gidle | -:- | Zapał Krzętów |
Motor Bujniczki | -:- | Piast Krzywanice |
Wolanka Wola Krzysztoporska | -:- | Start Niechcice |
GUKS Gorzkowice | -:- | Victoria Woźniki |
Kolejka 25 | ||
GUKS Gorzkowice | -:- | Piast Krzywanice |
Victoria Woźniki | -:- | GKS II Bełchatów |
LUKS Gomunice | -:- | Wolanka Wola Krzysztoporska |
Czarni Rozprza | -:- | Świt Kamieńsk |
Astoria Szczerców | -:- | LKS VIS Gidle |
Zapał Krzętów | -:- | Motor Bujniczki |
Kolejka 26 | ||
GKS II Bełchatów | -:- | GUKS Gorzkowice |
Motor Bujniczki | -:- | Astoria Szczerców |
LKS VIS Gidle | -:- | Czarni Rozprza |
Świt Kamieńsk | -:- | Start Niechcice |
Wolanka Wola Krzysztoporska | -:- | Victoria Woźniki |
Piast Krzywanice | -:- | Zapał Krzętów |