Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
WKS Wieluń2:1Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów1:0Andrespolia Wiśniowa Góra
Termy Ner Poddębice2:1Stal Niewiadów
MULKS Łask3:2Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 2
Ceramika Opoczno4:0Pogoń Zduńska Wola
Stal Niewiadów3:0MULKS Łask
Andrespolia Wiśniowa Góra4:1Termy Ner Poddębice
ChKS Łódź1:1Skalnik Sulejów
Kolejka 3
Pogoń Zduńska Wola1:2Stal Niewiadów
Termy Ner Poddębice1:0ChKS Łódź
MULKS Łask2:2Andrespolia Wiśniowa Góra
Skalnik Sulejów3:1WKS Wieluń
Kolejka 4
ChKS Łódź2:3MULKS Łask
WKS Wieluń2:3Termy Ner Poddębice
Ceramika Opoczno4:0Stal Niewiadów
Andrespolia Wiśniowa Góra0:1Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 5
Stal Niewiadów1:2Andrespolia Wiśniowa Góra
Pogoń Zduńska Wola0:2ChKS Łódź
MULKS Łask3:1WKS Wieluń
Skalnik Sulejów0:1Ceramika Opoczno
Kolejka 6
WKS Wieluń4:0Pogoń Zduńska Wola
Ceramika Opoczno1:0Andrespolia Wiśniowa Góra
ChKS Łódź1:3Stal Niewiadów
Skalnik Sulejów0:1Termy Ner Poddębice
Kolejka 7
Termy Ner Poddębice0:6Ceramika Opoczno
Stal Niewiadów3:2WKS Wieluń
MULKS Łask0:2Skalnik Sulejów
Andrespolia Wiśniowa Góra4:0ChKS Łódź
Kolejka 8
Ceramika Opoczno9:0ChKS Łódź
WKS Wieluń4:1Andrespolia Wiśniowa Góra
Termy Ner Poddębice5:1MULKS Łask
Skalnik Sulejów2:1Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 9
Pogoń Zduńska Wola4:0Termy Ner Poddębice
Stal Niewiadów5:2Skalnik Sulejów
ChKS Łódź0:3WKS Wieluń
MULKS Łask0:14Ceramika Opoczno
Kolejka 10
Ceramika Opoczno5:0WKS Wieluń
Andrespolia Wiśniowa Góra1:1Skalnik Sulejów
Stal Niewiadów3:0Termy Ner Poddębice
Pogoń Zduńska Wola2:1MULKS Łask
Kolejka 11
MULKS Łask0:2Stal Niewiadów
Pogoń Zduńska Wola0:6Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów4:0ChKS Łódź
Termy Ner Poddębice0:4Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 12
Stal Niewiadów0:4Pogoń Zduńska Wola
Andrespolia Wiśniowa Góra3:0MULKS Łask
WKS Wieluń2:1Skalnik Sulejów
ChKS Łódź0:1Termy Ner Poddębice
Kolejka 13
Pogoń Zduńska Wola0:1Andrespolia Wiśniowa Góra
Stal Niewiadów2:7Ceramika Opoczno
MULKS Łask0:0ChKS Łódź
Termy Ner Poddębice4:2WKS Wieluń
Kolejka 14
Andrespolia Wiśniowa Góra4:2Stal Niewiadów
ChKS Łódź1:5Pogoń Zduńska Wola
WKS Wieluń7:0MULKS Łask
Ceramika Opoczno4:1Skalnik Sulejów
Kolejka 15
Termy Ner Poddębice1:3Skalnik Sulejów
Andrespolia Wiśniowa Góra1:6Ceramika Opoczno
Stal Niewiadów2:2ChKS Łódź
Pogoń Zduńska Wola1:0WKS Wieluń
Kolejka 16
WKS Wieluń0:2Stal Niewiadów
Ceramika Opoczno6:0Termy Ner Poddębice
ChKS Łódź2:5Andrespolia Wiśniowa Góra
Skalnik Sulejów3:0MULKS Łask
Kolejka 17
MULKS Łask0:1Termy Ner Poddębice
Pogoń Zduńska Wola2:1Skalnik Sulejów
ChKS Łódź1:2Ceramika Opoczno
Andrespolia Wiśniowa Góra4:1WKS Wieluń
Kolejka 18
Skalnik Sulejów2:1Stal Niewiadów
Ceramika Opoczno-:-MULKS Łask
Termy Ner Poddębice0:0Pogoń Zduńska Wola
WKS Wieluń4:2ChKS Łódź

Do rozegrania