Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Sokół Popów0:0Jutrzenka Mokra Prawa
Czarni Bednary1:2Start Złaków Borowy
Olimpia Niedźwiada3:3Meteor Reczyce
Korona Stary Dwór5:0Astra Zduny
Sobpol Konopnica1:6Rawka Bolimów
Laktoza Łyszkowice3:4Dar Placencja
Kolejka 2
Rawka Bolimów1:5Laktoza Łyszkowice
Jutrzenka Mokra Prawa2:1Korona Stary Dwór
Start Złaków Borowy1:2Sokół Popów
Olimpia Niedźwiada1:1Czarni Bednary
Dar Placencja4:2Vagat Domaniewice
Astra Zduny2:2Sobpol Konopnica
Kolejka 3
Czarni Bednary5:3Meteor Reczyce
Korona Stary Dwór2:1Start Złaków Borowy
Sobpol Konopnica3:1Jutrzenka Mokra Prawa
Laktoza Łyszkowice3:2Astra Zduny
Vagat Domaniewice0:3Rawka Bolimów
Sokół Popów1:7Olimpia Niedźwiada
Kolejka 4
Czarni Bednary0:1Sokół Popów
Meteor Reczyce6:2Dar Placencja
Astra Zduny1:1Vagat Domaniewice
Jutrzenka Mokra Prawa1:2Laktoza Łyszkowice
Start Złaków Borowy4:2Sobpol Konopnica
Olimpia Niedźwiada4:1Korona Stary Dwór
Kolejka 5
Dar Placencja5:4Rawka Bolimów
Sokół Popów1:1Meteor Reczyce
Korona Stary Dwór3:2Czarni Bednary
Vagat Domaniewice1:2Jutrzenka Mokra Prawa
Sobpol Konopnica0:1Olimpia Niedźwiada
Laktoza Łyszkowice3:2Start Złaków Borowy
Kolejka 6
Meteor Reczyce2:4Rawka Bolimów
Astra Zduny1:3Dar Placencja
Start Złaków Borowy1:1Vagat Domaniewice
Sokół Popów3:0Korona Stary Dwór
Olimpia Niedźwiada2:1Laktoza Łyszkowice
Czarni Bednary6:1Sobpol Konopnica
Kolejka 7
Korona Stary Dwór3:4Meteor Reczyce
Sobpol Konopnica1:4Sokół Popów
Vagat Domaniewice0:5Olimpia Niedźwiada
Dar Placencja5:0Jutrzenka Mokra Prawa
Laktoza Łyszkowice4:1Czarni Bednary
Rawka Bolimów4:3Astra Zduny
Kolejka 8
Jutrzenka Mokra Prawa2:4Rawka Bolimów
Sokół Popów1:2Laktoza Łyszkowice
Korona Stary Dwór4:1Sobpol Konopnica
Meteor Reczyce0:2Astra Zduny
Start Złaków Borowy1:3Dar Placencja
Czarni Bednary0:0Vagat Domaniewice
Kolejka 9
Sobpol Konopnica2:4Meteor Reczyce
Astra Zduny2:2Jutrzenka Mokra Prawa
Dar Placencja1:3Olimpia Niedźwiada
Rawka Bolimów2:4Start Złaków Borowy
Laktoza Łyszkowice0:1Korona Stary Dwór
Vagat Domaniewice0:0Sokół Popów
Kolejka 10
Czarni Bednary0:2Dar Placencja
Meteor Reczyce2:2Jutrzenka Mokra Prawa
Start Złaków Borowy0:2Astra Zduny
Korona Stary Dwór0:2Vagat Domaniewice
Olimpia Niedźwiada2:1Rawka Bolimów
Sobpol Konopnica1:14Laktoza Łyszkowice
Kolejka 11
Laktoza Łyszkowice1:1Meteor Reczyce
Vagat Domaniewice1:2Sobpol Konopnica
Rawka Bolimów1:2Czarni Bednary
Dar Placencja1:2Sokół Popów
Jutrzenka Mokra Prawa6:0Start Złaków Borowy
Astra Zduny1:1Olimpia Niedźwiada
Kolejka 12
Meteor Reczyce6:1Start Złaków Borowy
Olimpia Niedźwiada3:1Jutrzenka Mokra Prawa
Czarni Bednary3:1Astra Zduny
Korona Stary Dwór5:3Dar Placencja
Sokół Popów1:3Rawka Bolimów
Laktoza Łyszkowice5:0Vagat Domaniewice
Kolejka 13
Vagat Domaniewice1:2Meteor Reczyce
Dar Placencja2:2Sobpol Konopnica
Jutrzenka Mokra Prawa3:0Czarni Bednary
Rawka Bolimów3:1Korona Stary Dwór
Astra Zduny4:0Sokół Popów
Start Złaków Borowy0:8Olimpia Niedźwiada

Do rozegrania