Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Concordia Elbląg0:0Lechia Tomaszów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki1:2Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska1:1Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Zambrów1:2Świt Nowy Dwór Maz.
KS Wasilków0:4Pelikan Łowicz
Huragan Morąg4:2Sokół Ostróda
Ursus Warszawa3:1Broń Radom
RKS Radomsko0:1Legia II Warszawa
Polonia Warszawa4:3Unia Skierniewice
Kolejka 2
Pelikan Łowicz1:1Olimpia Zambrów
Broń Radom0:2Legia II Warszawa
Polonia Warszawa0:0Ursus Warszawa
Sokół Ostróda2:0Lechia Tomaszów
Świt Nowy Dwór Maz.5:3Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice3:2Ruch Wysokie Mazowieckie
Concordia Elbląg2:1KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki3:1Znicz Biała Piska
RKS Radomsko3:0Huragan Morąg
Kolejka 3
Legia II Warszawa3:0Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki0:5Pelikan Łowicz
Znicz Biała Piska1:1Świt Nowy Dwór Maz.
Ruch Wysokie Mazowieckie2:2Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa0:0Unia Skierniewice
Huragan Morąg1:1Broń Radom
Lechia Tomaszów4:1RKS Radomsko
KS Wasilków0:2Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów4:1Concordia Elbląg
Kolejka 4
Świt Nowy Dwór Maz.0:0Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz2:4Znicz Biała Piska
RKS Radomsko5:0KS Wasilków
Broń Radom2:1Lechia Tomaszów
Unia Skierniewice2:3Sokół Aleksandrów Łódzki
Concordia Elbląg2:0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda4:1Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa0:2Huragan Morąg
Ursus Warszawa2:3Legia II Warszawa
Kolejka 5
Legia II Warszawa1:2Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie3:4Pelikan Łowicz
Huragan Morąg3:0Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów0:0Polonia Warszawa
KS Wasilków0:1Broń Radom
Olimpia Zambrów4:1RKS Radomsko
Znicz Biała Piska0:0Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki2:3Świt Nowy Dwór Maz.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki1:2Sokół Ostróda
Kolejka 6
Broń Radom2:2Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz1:1Sokół Aleksandrów Łódzki
RKS Radomsko1:3Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa1:1Huragan Morąg
Concordia Elbląg1:1Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Ostróda2:1Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa1:2KS Wasilków
Ursus Warszawa1:2Lechia Tomaszów
Unia Skierniewice0:1Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 7
Lechia Tomaszów0:1Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie1:2Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Maz.1:0Pelikan Łowicz
KS Wasilków0:1Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów1:2Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki0:2Broń Radom
Znicz Biała Piska0:0RKS Radomsko
Huragan Morąg2:3Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki4:1Concordia Elbląg
Kolejka 8
Unia Skierniewice2:1Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg1:0Świt Nowy Dwór Maz.
Sokół Ostróda1:1Sokół Aleksandrów Łódzki
RKS Radomsko0:2Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa1:1Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa4:0KS Wasilków
Huragan Morąg0:0Lechia Tomaszów
Znicz Biała Piska3:2Broń Radom
Polonia Warszawa2:1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 9
Lechia Tomaszów5:3Unia Skierniewice
KS Wasilków0:2Huragan Morąg
Ruch Wysokie Mazowieckie1:4Broń Radom
Pelikan Łowicz4:1Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów1:3Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki1:0Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska2:1Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki1:0RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Maz.0:1Sokół Ostróda
Kolejka 10
Unia Skierniewice1:3Concordia Elbląg
Broń Radom0:0Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów1:3KS Wasilków
Legia II Warszawa2:2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda4:1Pelikan Łowicz
RKS Radomsko2:1Świt Nowy Dwór Maz.
Ursus Warszawa1:2Znicz Biała Piska
Huragan Morąg0:0Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa0:2Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 11
Pelikan Łowicz2:3RKS Radomsko
KS Wasilków1:2Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie1:1Ursus Warszawa
Concordia Elbląg0:0Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów2:1Lechia Tomaszów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki0:1Huragan Morąg
Znicz Biała Piska5:0Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki2:0Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Maz.2:0Broń Radom
Kolejka 12
Legia II Warszawa0:0Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów0:5Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom0:1Pelikan Łowicz
KS Wasilków1:2Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa0:1Świt Nowy Dwór Maz.
Ursus Warszawa0:2Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg1:3Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice0:6Sokół Ostróda
RKS Radomsko2:1Concordia Elbląg
Kolejka 13
Ruch Wysokie Mazowieckie0:1Huragan Morąg
Pelikan Łowicz1:0Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów2:4Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki1:1KS Wasilków
Znicz Biała Piska2:0Lechia Tomaszów
Sokół Aleksandrów Łódzki1:1Legia II Warszawa
Ursus Warszawa1:1Świt Nowy Dwór Maz.
Concordia Elbląg2:3Broń Radom
Sokół Ostróda1:2RKS Radomsko
Kolejka 14
Legia II Warszawa1:1Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów2:2Ruch Wysokie Mazowieckie
Unia Skierniewice0:2RKS Radomsko
Huragan Morąg3:1Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Wasilków0:3Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów2:2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia Warszawa1:3Concordia Elbląg
Ursus Warszawa3:0Pelikan Łowicz
Broń Radom2:3Sokół Ostróda
Kolejka 15
Pelikan Łowicz0:1Legia II Warszawa
Sokół Ostróda3:1Polonia Warszawa
RKS Radomsko1:1Broń Radom
Znicz Biała Piska3:0Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie2:1KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki5:2Lechia Tomaszów
Concordia Elbląg1:0Ursus Warszawa
Huragan Morąg1:1Świt Nowy Dwór Maz.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki1:2Unia Skierniewice
Kolejka 16
Legia II Warszawa1:1Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów1:1Świt Nowy Dwór Maz.
Unia Skierniewice2:3Broń Radom
Ursus Warszawa2:2Sokół Ostróda
Huragan Morąg1:2Pelikan Łowicz
KS Wasilków0:0Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów3:1Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki3:1Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa1:1RKS Radomsko
Kolejka 17
Sokół Ostróda-:-Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Maz.7:1KS Wasilków
Pelikan Łowicz1:0Lechia Tomaszów
RKS Radomsko0:1Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska0:2Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie1:3Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki1:3Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg3:1Huragan Morąg
Broń Radom1:1Polonia Warszawa

Do rozegrania

Kolejka 18
Lechia Tomaszów-:-Concordia Elbląg
Sokół Ostróda-:-Huragan Morąg
Pelikan Łowicz-:-KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki-:-Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice-:-Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Maz.-:-Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa-:-RKS Radomsko
Broń Radom-:-Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie-:-Znicz Biała Piska
Kolejka 19
Ruch Wysokie Mazowieckie-:-Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów-:-Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów-:-Sokół Ostróda
Legia II Warszawa-:-Broń Radom
KS Wasilków-:-Concordia Elbląg
Ursus Warszawa-:-Polonia Warszawa
Huragan Morąg-:-RKS Radomsko
Znicz Biała Piska-:-Sokół Aleksandrów Łódzki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki-:-Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 20
RKS Radomsko-:-Lechia Tomaszów
Concordia Elbląg-:-Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz-:-Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki-:-Ruch Wysokie Mazowieckie
Unia Skierniewice-:-Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Maz.-:-Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa-:-Legia II Warszawa
Broń Radom-:-Huragan Morąg
Sokół Ostróda-:-KS Wasilków
Kolejka 21
Pogoń Grodzisk Mazowiecki-:-Concordia Elbląg
Huragan Morąg-:-Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów-:-Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów Łódzki-:-Unia Skierniewice
Legia II Warszawa-:-Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów-:-Broń Radom
Znicz Biała Piska-:-Pelikan Łowicz
KS Wasilków-:-RKS Radomsko
Ruch Wysokie Mazowieckie-:-Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 22
Ursus Warszawa-:-Huragan Morąg
Broń Radom-:-KS Wasilków
Polonia Warszawa-:-Lechia Tomaszów
RKS Radomsko-:-Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda-:-Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Maz.-:-Sokół Aleksandrów Łódzki
Concordia Elbląg-:-Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice-:-Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz-:-Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 23
KS Wasilków-:-Polonia Warszawa
Znicz Biała Piska-:-Sokół Ostróda
Lechia Tomaszów-:-Ursus Warszawa
Huragan Morąg-:-Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki-:-Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów-:-Broń Radom
Świt Nowy Dwór Maz.-:-Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie-:-Concordia Elbląg
Kolejka 24
Concordia Elbląg-:-Sokół Aleksandrów Łódzki
Unia Skierniewice-:-Huragan Morąg
Ursus Warszawa-:-KS Wasilków
Polonia Warszawa-:-Olimpia Zambrów
Broń Radom-:-Pogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS Radomsko-:-Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda-:-Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz-:-Świt Nowy Dwór Maz.
Legia II Warszawa-:-Lechia Tomaszów
Kolejka 25
Lechia Tomaszów-:-Huragan Morąg
KS Wasilków-:-Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki-:-Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Maz.-:-Concordia Elbląg
Broń Radom-:-Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów-:-Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie-:-RKS Radomsko
Sokół Aleksandrów Łódzki-:-Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz-:-Unia Skierniewice
Kolejka 26
Ursus Warszawa-:-Pogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS Radomsko-:-Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa-:-Znicz Biała Piska
Huragan Morąg-:-KS Wasilków
Unia Skierniewice-:-Lechia Tomaszów
Concordia Elbląg-:-Pelikan Łowicz
Broń Radom-:-Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Ostróda-:-Świt Nowy Dwór Maz.
Legia II Warszawa-:-Olimpia Zambrów
Kolejka 27
Znicz Biała Piska-:-Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki-:-Broń Radom
KS Wasilków-:-Lechia Tomaszów
Pelikan Łowicz-:-Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów-:-Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Maz.-:-RKS Radomsko
Ruch Wysokie Mazowieckie-:-Polonia Warszawa
Concordia Elbląg-:-Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki-:-Legia II Warszawa
Kolejka 28
Lechia Tomaszów-:-Olimpia Zambrów
Huragan Morąg-:-Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia Warszawa-:-Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa-:-Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice-:-KS Wasilków
RKS Radomsko-:-Pelikan Łowicz
Broń Radom-:-Świt Nowy Dwór Maz.
Ursus Warszawa-:-Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Ostróda-:-Concordia Elbląg
Kolejka 29
Pogoń Grodzisk Mazowiecki-:-Lechia Tomaszów
Ruch Wysokie Mazowieckie-:-Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Maz.-:-Polonia Warszawa
Concordia Elbląg-:-RKS Radomsko
Sokół Ostróda-:-Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki-:-Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz-:-Broń Radom
Olimpia Zambrów-:-KS Wasilków
Znicz Biała Piska-:-Huragan Morąg
Kolejka 30
Broń Radom-:-Concordia Elbląg
Unia Skierniewice-:-Olimpia Zambrów
KS Wasilków-:-Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Maz.-:-Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów-:-Znicz Biała Piska
RKS Radomsko-:-Sokół Ostróda
Polonia Warszawa-:-Pelikan Łowicz
Huragan Morąg-:-Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 31
Sokół Ostróda-:-Broń Radom
Pelikan Łowicz-:-Ursus Warszawa
Concordia Elbląg-:-Polonia Warszawa
RKS Radomsko-:-Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki-:-Huragan Morąg
Znicz Biała Piska-:-KS Wasilków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki-:-Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie-:-Lechia Tomaszów
Świt Nowy Dwór Maz.-:-Legia II Warszawa
Kolejka 32
Broń Radom-:-RKS Radomsko
Legia II Warszawa-:-Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa-:-Sokół Ostróda
KS Wasilków-:-Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa-:-Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Maz.-:-Huragan Morąg
Olimpia Zambrów-:-Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów-:-Sokół Aleksandrów Łódzki
Unia Skierniewice-:-Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 33
RKS Radomsko-:-Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz-:-Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów Łódzki-:-KS Wasilków
Ruch Wysokie Mazowieckie-:-Olimpia Zambrów
Znicz Biała Piska-:-Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom-:-Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Maz.-:-Lechia Tomaszów
Sokół Ostróda-:-Ursus Warszawa
Concordia Elbląg-:-Legia II Warszawa
Kolejka 34
Olimpia Zambrów-:-Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa-:-Broń Radom
Huragan Morąg-:-Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki-:-Ruch Wysokie Mazowieckie
Unia Skierniewice-:-Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów-:-Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa-:-RKS Radomsko
Legia II Warszawa-:-Sokół Ostróda
KS Wasilków-:-Świt Nowy Dwór Maz.