Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Zjednoczeni Stryków1:1KEEZA Termy Ner Poddębice
LKS Kwiatkowice7:1Pelikan II Łowicz
Warta Sieradz3:1Pogoń Zduńska Wola
Jutrzenka Warta1:2Andrespolia Wiśniowa Góra
ŁKS II Łódź1:7Orkan Buczek
Omega Kleszczów0:1Warta Działoszyn
KS Sand Bus Kutno4:1Włókniarz Zelów
Polonia Piotrków4:1Ceramika Opoczno
Orzeł Nieborów1:3MKP-Boruta Zgierz
Kolejka 2
Pelikan II Łowicz1:4Orkan Buczek
LKS Kwiatkowice3:2Omega Kleszczów
Andrespolia Wiśniowa Góra2:2ŁKS II Łódź
Pogoń Zduńska Wola1:3Jutrzenka Warta
KEEZA Termy Ner Poddębice0:2Warta Sieradz
MKP-Boruta Zgierz4:0Zjednoczeni Stryków
Ceramika Opoczno6:1Orzeł Nieborów
Włókniarz Zelów1:3Polonia Piotrków
Warta Działoszyn1:3KS Sand Bus Kutno
Kolejka 3
Jutrzenka Warta4:1KEEZA Termy Ner Poddębice
Orzeł Nieborów1:6Włókniarz Zelów
Orkan Buczek3:2Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów2:0Pelikan II Łowicz
ŁKS II Łódź3:3Pogoń Zduńska Wola
Polonia Piotrków5:1Warta Działoszyn
KS Sand Bus Kutno3:0LKS Kwiatkowice
Zjednoczeni Stryków3:0Ceramika Opoczno
Warta Sieradz1:1MKP-Boruta Zgierz
Kolejka 4
LKS Kwiatkowice2:4Polonia Piotrków
Pelikan II Łowicz1:3Andrespolia Wiśniowa Góra
MKP-Boruta Zgierz1:0Jutrzenka Warta
Ceramika Opoczno0:6Warta Sieradz
Włókniarz Zelów1:1Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn3:2Orzeł Nieborów
Omega Kleszczów4:1KS Sand Bus Kutno
Pogoń Zduńska Wola0:5Orkan Buczek
KEEZA Termy Ner Poddębice0:0ŁKS II Łódź
Kolejka 5
Orkan Buczek5:0KEEZA Termy Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków4:2Warta Działoszyn
Warta Sieradz3:0Włókniarz Zelów
KS Sand Bus Kutno4:0Pelikan II Łowicz
Polonia Piotrków5:1Omega Kleszczów
Orzeł Nieborów1:4LKS Kwiatkowice
Jutrzenka Warta3:3Ceramika Opoczno
Andrespolia Wiśniowa Góra1:4Pogoń Zduńska Wola
ŁKS II Łódź4:1MKP-Boruta Zgierz
Kolejka 6
Pelikan II Łowicz0:2Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zelów0:4Jutrzenka Warta
LKS Kwiatkowice3:3Zjednoczeni Stryków
KS Sand Bus Kutno2:1Polonia Piotrków
KEEZA Termy Ner Poddębice2:2Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów5:2Orzeł Nieborów
Warta Działoszyn2:2Warta Sieradz
MKP-Boruta Zgierz3:0Orkan Buczek
Ceramika Opoczno2:2ŁKS II Łódź
Kolejka 7
Jutrzenka Warta1:3Warta Działoszyn
Orkan Buczek2:1Ceramika Opoczno
Orzeł Nieborów2:4KS Sand Bus Kutno
Polonia Piotrków5:1Pelikan II Łowicz
Pogoń Zduńska Wola4:4KEEZA Termy Ner Poddębice
Warta Sieradz3:1LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź1:1Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków2:3Omega Kleszczów
Andrespolia Wiśniowa Góra2:2MKP-Boruta Zgierz
Kolejka 8
Pelikan II Łowicz1:0KEEZA Termy Ner Poddębice
LKS Kwiatkowice3:0Jutrzenka Warta
MKP-Boruta Zgierz0:1Pogoń Zduńska Wola
Ceramika Opoczno3:1Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Zelów1:0Orkan Buczek
Warta Działoszyn1:4ŁKS II Łódź
Omega Kleszczów0:2Warta Sieradz
KS Sand Bus Kutno5:0Zjednoczeni Stryków
Polonia Piotrków3:0Orzeł Nieborów
Kolejka 9
Orzeł Nieborów2:4Pelikan II Łowicz
Zjednoczeni Stryków3:3Polonia Piotrków
Warta Sieradz3:1KS Sand Bus Kutno
Jutrzenka Warta3:1Omega Kleszczów
ŁKS II Łódź2:2LKS Kwiatkowice
Orkan Buczek3:1Warta Działoszyn
Andrespolia Wiśniowa Góra2:3Włókniarz Zelów
Pogoń Zduńska Wola2:1Ceramika Opoczno
KEEZA Termy Ner Poddębice4:3MKP-Boruta Zgierz
Kolejka 10
Polonia Piotrków0:1Warta Sieradz
Pelikan II Łowicz2:2MKP-Boruta Zgierz
LKS Kwiatkowice0:3Orkan Buczek
KS Sand Bus Kutno3:0Jutrzenka Warta
Orzeł Nieborów1:3Zjednoczeni Stryków
Ceramika Opoczno3:2KEEZA Termy Ner Poddębice
Włókniarz Zelów2:1Pogoń Zduńska Wola
Warta Działoszyn3:0Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów4:6ŁKS II Łódź
Kolejka 11
Warta Sieradz10:2Orzeł Nieborów
Jutrzenka Warta1:0Polonia Piotrków
Orkan Buczek2:2Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków4:0Pelikan II Łowicz
ŁKS II Łódź2:2KS Sand Bus Kutno
Andrespolia Wiśniowa Góra1:0LKS Kwiatkowice
Pogoń Zduńska Wola3:2Warta Działoszyn
KEEZA Termy Ner Poddębice1:2Włókniarz Zelów
MKP-Boruta Zgierz3:0Ceramika Opoczno
Kolejka 12
Pelikan II Łowicz0:1Ceramika Opoczno
LKS Kwiatkowice3:0Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zelów4:4MKP-Boruta Zgierz
Warta Działoszyn0:2KEEZA Termy Ner Poddębice
Omega Kleszczów3:3Andrespolia Wiśniowa Góra
Polonia Piotrków5:1ŁKS II Łódź
Orzeł Nieborów1:0Jutrzenka Warta
Zjednoczeni Stryków0:0Warta Sieradz
KS Sand Bus Kutno1:0Orkan Buczek
Kolejka 13
Jutrzenka Warta1:1Zjednoczeni Stryków
Orkan Buczek2:4Polonia Piotrków
Warta Sieradz7:1Pelikan II Łowicz
ŁKS II Łódź5:0Orzeł Nieborów
Andrespolia Wiśniowa Góra1:3KS Sand Bus Kutno
Pogoń Zduńska Wola1:0Omega Kleszczów
MKP-Boruta Zgierz4:4Warta Działoszyn
Ceramika Opoczno1:2Włókniarz Zelów
KEEZA Termy Ner Poddębice0:3LKS Kwiatkowice
Kolejka 14
LKS Kwiatkowice2:3MKP-Boruta Zgierz
Pelikan II Łowicz0:5Włókniarz Zelów
Orzeł Nieborów0:4Orkan Buczek
Zjednoczeni Stryków0:2ŁKS II Łódź
Warta Sieradz5:1Jutrzenka Warta
KS Sand Bus Kutno2:1Pogoń Zduńska Wola
Polonia Piotrków4:0Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów4:0KEEZA Termy Ner Poddębice
Warta Działoszyn2:1Ceramika Opoczno
Kolejka 15
Orkan Buczek2:1Zjednoczeni Stryków
ŁKS II Łódź3:0Warta Sieradz
Andrespolia Wiśniowa Góra4:1Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola2:1Polonia Piotrków
MKP-Boruta Zgierz3:4Omega Kleszczów
Ceramika Opoczno0:4LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów1:2Warta Działoszyn
Jutrzenka Warta3:0Pelikan II Łowicz
KEEZA Termy Ner Poddębice0:3KS Sand Bus Kutno
Kolejka 16
Jutrzenka Warta1:1ŁKS II Łódź
LKS Kwiatkowice1:0Włókniarz Zelów
Pelikan II Łowicz2:2Warta Działoszyn
Warta Sieradz2:3Orkan Buczek
Zjednoczeni Stryków1:1Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów1:1Ceramika Opoczno
KS Sand Bus Kutno4:1MKP-Boruta Zgierz
Orzeł Nieborów1:2Pogoń Zduńska Wola
Polonia Piotrków1:0KEEZA Termy Ner Poddębice
Kolejka 17
Orkan Buczek2:2Jutrzenka Warta
Andrespolia Wiśniowa Góra2:2Warta Sieradz
Włókniarz Zelów1:3Omega Kleszczów
ŁKS II Łódź10:0Pelikan II Łowicz
Warta Działoszyn1:0LKS Kwiatkowice
MKP-Boruta Zgierz1:2Polonia Piotrków
Pogoń Zduńska Wola3:3Zjednoczeni Stryków
Ceramika Opoczno0:3KS Sand Bus Kutno
KEEZA Termy Ner Poddębice0:2Orzeł Nieborów

Do rozegrania