Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Stal Głowno2:1RTS II Widzew Łódź
LKS Rosanów4:3Włókniarz Pabianice
GKS Bedlno0:7Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew1:4UKS SMS Łódź
GLKS Sarnów/Dalików2:2Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra2:1Górnik Łęczyca
PTC Pabianice6:0Włókniarz Konstantynów
Sokół II Aleksandrów1:0ŁKS II Łódź
Kolejka 2
Włókniarz Pabianice2:0PTC Pabianice
Zawisza Rzgów3:0LKS Rosanów
Włókniarz Konstantynów0:1Andrespolia Wiśniowa Góra
Górnik Łęczyca1:0RTS II Widzew Łódź
Termy Uniejów4:2Orzeł Parzęczew
ŁKS II Łódź4:3Stal Głowno
UKS SMS Łódź2:2GKS Bedlno
Sokół II Aleksandrów0:0GLKS Sarnów/Dalików
Kolejka 3
RTS II Widzew Łódź3:0Włókniarz Konstantynów
Stal Głowno3:4Górnik Łęczyca
LKS Rosanów5:1UKS SMS Łódź
PTC Pabianice1:5Zawisza Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra4:0Włókniarz Pabianice
GLKS Sarnów/Dalików1:1ŁKS II Łódź
Orzeł Parzęczew2:3Sokół II Aleksandrów
GKS Bedlno4:2Termy Uniejów
Kolejka 4
ŁKS II Łódź2:5Górnik Łęczyca
UKS SMS Łódź0:5PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów0:3Stal Głowno
Włókniarz Pabianice0:0RTS II Widzew Łódź
Zawisza Rzgów1:1Andrespolia Wiśniowa Góra
Sokół II Aleksandrów5:0GKS Bedlno
GLKS Sarnów/Dalików2:4Orzeł Parzęczew
Termy Uniejów0:1LKS Rosanów
Kolejka 5
Orzeł Parzęczew0:3ŁKS II Łódź
GKS Bedlno3:2GLKS Sarnów/Dalików
LKS Rosanów4:1Sokół II Aleksandrów
PTC Pabianice3:0Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra5:0UKS SMS Łódź
RTS II Widzew Łódź3:5Zawisza Rzgów
Stal Głowno5:0Włókniarz Pabianice
Górnik Łęczyca4:4Włókniarz Konstantynów
Kolejka 6
ŁKS II Łódź4:1Włókniarz Konstantynów
Włókniarz Pabianice1:1Górnik Łęczyca
Zawisza Rzgów0:3Stal Głowno
UKS SMS Łódź0:0RTS II Widzew Łódź
Termy Uniejów0:4Andrespolia Wiśniowa Góra
Sokół II Aleksandrów5:4PTC Pabianice
GLKS Sarnów/Dalików0:1LKS Rosanów
Orzeł Parzęczew2:2GKS Bedlno
Kolejka 7
GKS Bedlno7:3ŁKS II Łódź
RTS II Widzew Łódź3:1Termy Uniejów
LKS Rosanów3:0Orzeł Parzęczew
PTC Pabianice3:1GLKS Sarnów/Dalików
Andrespolia Wiśniowa Góra7:0Sokół II Aleksandrów
Stal Głowno1:3UKS SMS Łódź
Górnik Łęczyca3:1Zawisza Rzgów
Włókniarz Konstantynów1:3Włókniarz Pabianice
Kolejka 8
UKS SMS Łódź0:3Górnik Łęczyca
ŁKS II Łódź5:0Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów2:2RTS II Widzew Łódź
GKS Bedlno0:5LKS Rosanów
Zawisza Rzgów9:1Włókniarz Konstantynów
GLKS Sarnów/Dalików1:3Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Parzęczew3:2PTC Pabianice
Termy Uniejów0:1Stal Głowno
Kolejka 9
RTS II Widzew Łódź3:4GLKS Sarnów/Dalików
LKS Rosanów6:1ŁKS II Łódź
PTC Pabianice4:1GKS Bedlno
Stal Głowno3:0Sokół II Aleksandrów
Górnik Łęczyca3:1Termy Uniejów
Włókniarz Konstantynów3:2UKS SMS Łódź
Włókniarz Pabianice0:3Zawisza Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra8:1Orzeł Parzęczew
Kolejka 10
UKS SMS Łódź1:0Włókniarz Pabianice
ŁKS II Łódź1:4Zawisza Rzgów
Sokół II Aleksandrów5:2Górnik Łęczyca
GLKS Sarnów/Dalików3:2Stal Głowno
Orzeł Parzęczew0:1RTS II Widzew Łódź
GKS Bedlno1:7Andrespolia Wiśniowa Góra
LKS Rosanów3:1PTC Pabianice
Termy Uniejów7:2Włókniarz Konstantynów
Kolejka 11
RTS II Widzew Łódź8:1GKS Bedlno
Zawisza Rzgów4:2UKS SMS Łódź
Stal Głowno4:1Orzeł Parzęczew
Górnik Łęczyca8:3GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Pabianice0:1Termy Uniejów
PTC Pabianice7:1ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra3:2LKS Rosanów
Włókniarz Konstantynów2:1Sokół II Aleksandrów
Kolejka 12
Sokół II Aleksandrów3:1Włókniarz Pabianice
ŁKS II Łódź0:1UKS SMS Łódź
Orzeł Parzęczew2:2Górnik Łęczyca
GLKS Sarnów/Dalików4:2Włókniarz Konstantynów
LKS Rosanów3:1RTS II Widzew Łódź
GKS Bedlno1:5Stal Głowno
PTC Pabianice0:2Andrespolia Wiśniowa Góra
Termy Uniejów1:3Zawisza Rzgów
Kolejka 13
RTS II Widzew Łódź3:1PTC Pabianice
UKS SMS Łódź1:2Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra1:0ŁKS II Łódź
Stal Głowno3:0LKS Rosanów
Górnik Łęczyca6:2GKS Bedlno
Włókniarz Konstantynów0:0Orzeł Parzęczew
Włókniarz Pabianice5:1GLKS Sarnów/Dalików
Zawisza Rzgów4:0Sokół II Aleksandrów
Kolejka 14
ŁKS II Łódź7:1Termy Uniejów
Sokół II Aleksandrów9:2UKS SMS Łódź
PTC Pabianice2:2Stal Głowno
Andrespolia Wiśniowa Góra2:1RTS II Widzew Łódź
GLKS Sarnów/Dalików0:3Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew1:4Włókniarz Pabianice
GKS Bedlno6:0Włókniarz Konstantynów
LKS Rosanów0:2Górnik Łęczyca
Kolejka 15
RTS II Widzew Łódź1:1ŁKS II Łódź
Stal Głowno1:2Andrespolia Wiśniowa Góra
Górnik Łęczyca5:2PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów1:3LKS Rosanów
Włókniarz Pabianice0:2GKS Bedlno
Zawisza Rzgów3:0Orzeł Parzęczew
UKS SMS Łódź0:3GLKS Sarnów/Dalików
Termy Uniejów2:2Sokół II Aleksandrów
Kolejka 16
Górnik Łęczyca1:3Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Pabianice0:1LKS Rosanów
UKS SMS Łódź1:3Orzeł Parzęczew
ŁKS II Łódź1:1Sokół II Aleksandrów
RTS II Widzew Łódź1:3Stal Głowno
Zawisza Rzgów2:2GKS Bedlno
Termy Uniejów1:0GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów0:1PTC Pabianice
Kolejka 17
Stal Głowno1:0ŁKS II Łódź
RTS II Widzew Łódź9:1Górnik Łęczyca
Orzeł Parzęczew2:3Termy Uniejów
PTC Pabianice2:0Włókniarz Pabianice
GLKS Sarnów/Dalików1:2Sokół II Aleksandrów
Andrespolia Wiśniowa Góra5:0Włókniarz Konstantynów
LKS Rosanów3:0Zawisza Rzgów
GKS Bedlno0:4UKS SMS Łódź
Kolejka 18
UKS SMS Łódź4:0LKS Rosanów
Sokół II Aleksandrów3:3Orzeł Parzęczew
ŁKS II Łódź4:2GLKS Sarnów/Dalików
Zawisza Rzgów0:1PTC Pabianice
Górnik Łęczyca1:1Stal Głowno
Termy Uniejów1:0GKS Bedlno
Włókniarz Pabianice2:5Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Konstantynów2:6RTS II Widzew Łódź
Kolejka 19
RTS II Widzew Łódź4:2Włókniarz Pabianice
Andrespolia Wiśniowa Góra0:2Zawisza Rzgów
LKS Rosanów3:0Termy Uniejów
Górnik Łęczyca0:4ŁKS II Łódź
PTC Pabianice0:1UKS SMS Łódź
Orzeł Parzęczew2:2GLKS Sarnów/Dalików
GKS Bedlno1:0Sokół II Aleksandrów
Stal Głowno3:1Włókniarz Konstantynów
Kolejka 20
Włókniarz Pabianice1:0Stal Głowno
Sokół II Aleksandrów5:0LKS Rosanów
UKS SMS Łódź1:3Andrespolia Wiśniowa Góra
ŁKS II Łódź2:3Orzeł Parzęczew
Zawisza Rzgów3:0RTS II Widzew Łódź
GLKS Sarnów/Dalików4:2GKS Bedlno
Włókniarz Konstantynów1:1Górnik Łęczyca
Termy Uniejów2:2PTC Pabianice
Kolejka 21
GKS Bedlno0:5Orzeł Parzęczew
LKS Rosanów3:0GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów4:1ŁKS II Łódź
PTC Pabianice1:2Sokół II Aleksandrów
Andrespolia Wiśniowa Góra6:2Termy Uniejów
RTS II Widzew Łódź2:3UKS SMS Łódź
Górnik Łęczyca1:0Włókniarz Pabianice
Stal Głowno4:1Zawisza Rzgów
Kolejka 22
Sokół II Aleksandrów2:5Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź1:0Stal Głowno
Włókniarz Pabianice0:0Włókniarz Konstantynów
ŁKS II Łódź6:0GKS Bedlno
Zawisza Rzgów8:1Górnik Łęczyca
Orzeł Parzęczew2:1LKS Rosanów
GLKS Sarnów/Dalików6:1PTC Pabianice
Termy Uniejów3:0RTS II Widzew Łódź
Kolejka 23
RTS II Widzew Łódź5:1Sokół II Aleksandrów
Andrespolia Wiśniowa Góra7:1GLKS Sarnów/Dalików
Stal Głowno4:0Termy Uniejów
PTC Pabianice2:1Orzeł Parzęczew
Włókniarz Konstantynów1:0Zawisza Rzgów
LKS Rosanów6:1GKS Bedlno
Włókniarz Pabianice0:5ŁKS II Łódź
Górnik Łęczyca1:1UKS SMS Łódź
Kolejka 24
ŁKS II Łódź6:0LKS Rosanów
Sokół II Aleksandrów2:2Stal Głowno
UKS SMS Łódź4:1Włókniarz Konstantynów
GKS Bedlno2:1PTC Pabianice
Zawisza Rzgów0:0Włókniarz Pabianice
GLKS Sarnów/Dalików1:2RTS II Widzew Łódź
Orzeł Parzęczew3:1Andrespolia Wiśniowa Góra
Termy Uniejów1:0Górnik Łęczyca
Kolejka 25
Włókniarz Pabianice-:-UKS SMS Łódź
RTS II Widzew Łódź0:4Orzeł Parzęczew
Włókniarz Konstantynów1:4Termy Uniejów
Zawisza Rzgów4:3ŁKS II Łódź
Górnik Łęczyca3:1Sokół II Aleksandrów
PTC Pabianice3:2LKS Rosanów
Stal Głowno0:2GLKS Sarnów/Dalików
Andrespolia Wiśniowa Góra0:0GKS Bedlno
Kolejka 26
LKS Rosanów0:2Andrespolia Wiśniowa Góra
GLKS Sarnów/Dalików4:1Górnik Łęczyca
ŁKS II Łódź6:2PTC Pabianice
Orzeł Parzęczew3:1Stal Głowno
Termy Uniejów1:2Włókniarz Pabianice
UKS SMS Łódź3:2Zawisza Rzgów
GKS Bedlno2:3RTS II Widzew Łódź
Sokół II Aleksandrów1:3Włókniarz Konstantynów

Do rozegrania

Kolejka 27
Andrespolia Wiśniowa Góra-:-PTC Pabianice
UKS SMS Łódź-:-ŁKS II Łódź
Włókniarz Pabianice-:-Sokół II Aleksandrów
Górnik Łęczyca-:-Orzeł Parzęczew
RTS II Widzew Łódź-:-LKS Rosanów
Zawisza Rzgów-:-Termy Uniejów
Stal Głowno-:-GKS Bedlno
Włókniarz Konstantynów-:-GLKS Sarnów/Dalików
Kolejka 28
ŁKS II Łódź-:-Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS Bedlno-:-Górnik Łęczyca
LKS Rosanów-:-Stal Głowno
Orzeł Parzęczew-:-Włókniarz Konstantynów
GLKS Sarnów/Dalików-:-Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów-:-Zawisza Rzgów
PTC Pabianice-:-RTS II Widzew Łódź
Termy Uniejów-:-UKS SMS Łódź
Kolejka 29
RTS II Widzew Łódź-:-Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Konstantynów-:-GKS Bedlno
Zawisza Rzgów-:-GLKS Sarnów/Dalików
Górnik Łęczyca-:-LKS Rosanów
Włókniarz Pabianice-:-Orzeł Parzęczew
Stal Głowno-:-PTC Pabianice
Termy Uniejów-:-ŁKS II Łódź
UKS SMS Łódź-:-Sokół II Aleksandrów
Kolejka 30
Sokół II Aleksandrów-:-Termy Uniejów
PTC Pabianice-:-Górnik Łęczyca
Andrespolia Wiśniowa Góra-:-Stal Głowno
GLKS Sarnów/Dalików-:-UKS SMS Łódź
LKS Rosanów-:-Włókniarz Konstantynów
GKS Bedlno-:-Włókniarz Pabianice
Orzeł Parzęczew-:-Zawisza Rzgów
ŁKS II Łódź-:-RTS II Widzew Łódź