Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Sparta Łódź0:3Orzeł Piątkowisko
Włókniarz II Pabianice0:3GLKS Dłutów
Orzeł Kazimierz0:3AKS SMS Łódź
Iskra Dobroń10:1Start Łódź
AMII Nowosolna Łódź4:1Kolejarz Łódź
Jagiellonia Tuszyn0:0Zawisza II Rzgów
KAS Konstantynów4:1Jutrzenka Bychlew
Kolejka 2
Kolejarz Łódź5:3Zawisza II Rzgów
GLKS Dłutów6:2Jagiellonia Tuszyn
Iskra Dobroń2:0Sparta Łódź
AKS SMS Łódź4:0Orzeł Piątkowisko
AMII Nowosolna Łódź2:0KAS Konstantynów
Start Łódź0:2Włókniarz II Pabianice
Jutrzenka Bychlew1:1Orzeł Kazimierz
Kolejka 3
Włókniarz II Pabianice2:2Sparta Łódź
Zawisza II Rzgów0:2GLKS Dłutów
Jagiellonia Tuszyn9:3Start Łódź
Orzeł Kazimierz0:3AMII Nowosolna Łódź
Orzeł Piątkowisko0:0Jutrzenka Bychlew
Iskra Dobroń2:1AKS SMS Łódź
KAS Konstantynów5:3Kolejarz Łódź
Kolejka 4
Sparta Łódź2:1Jagiellonia Tuszyn
AKS SMS Łódź1:4Włókniarz II Pabianice
AMII Nowosolna Łódź4:0Orzeł Piątkowisko
Start Łódź3:2Zawisza II Rzgów
Kolejarz Łódź1:4GLKS Dłutów
Jutrzenka Bychlew3:2Iskra Dobroń
KAS Konstantynów3:0Orzeł Kazimierz
Kolejka 5
Sparta Łódź0:0Zawisza II Rzgów
KAS Konstantynów5:1Orzeł Piątkowisko
Włókniarz II Pabianice1:1Jutrzenka Bychlew
Orzeł Kazimierz3:5Kolejarz Łódź
Iskra Dobroń1:6AMII Nowosolna Łódź
GLKS Dłutów6:1Start Łódź
Jagiellonia Tuszyn0:1AKS SMS Łódź
Kolejka 6
Sparta Łódź1:2GLKS Dłutów
Orzeł Kazimierz3:2Orzeł Piątkowisko
AKS SMS Łódź1:1Zawisza II Rzgów
Jutrzenka Bychlew1:0Jagiellonia Tuszyn
AMII Nowosolna Łódź2:1Włókniarz II Pabianice
Kolejarz Łódź5:1Start Łódź
KAS Konstantynów3:0Iskra Dobroń
Kolejka 7
Włókniarz II Pabianice0:5KAS Konstantynów
Zawisza II Rzgów3:1Jutrzenka Bychlew
GLKS Dłutów4:1AKS SMS Łódź
Iskra Dobroń4:1Orzeł Kazimierz
Jagiellonia Tuszyn1:2AMII Nowosolna Łódź
Orzeł Piątkowisko0:3Kolejarz Łódź
Start Łódź0:4Sparta Łódź
Kolejka 8
AKS SMS Łódź5:2Start Łódź
Jutrzenka Bychlew0:2GLKS Dłutów
Orzeł Kazimierz0:1Włókniarz II Pabianice
Orzeł Piątkowisko0:2Iskra Dobroń
AMII Nowosolna Łódź8:3Zawisza II Rzgów
Kolejarz Łódź2:6Sparta Łódź
KAS Konstantynów4:3Jagiellonia Tuszyn
Kolejka 9
Sparta Łódź1:1AKS SMS Łódź
Zawisza II Rzgów0:5KAS Konstantynów
Włókniarz II Pabianice0:1Orzeł Piątkowisko
Iskra Dobroń2:2Kolejarz Łódź
Start Łódź0:1Jutrzenka Bychlew
GLKS Dłutów2:1AMII Nowosolna Łódź
Jagiellonia Tuszyn4:1Orzeł Kazimierz
Kolejka 10
AMII Nowosolna Łódź4:0Start Łódź
Orzeł Kazimierz3:4Zawisza II Rzgów
Jutrzenka Bychlew5:3Sparta Łódź
Iskra Dobroń2:3Włókniarz II Pabianice
Kolejarz Łódź2:0AKS SMS Łódź
Orzeł Piątkowisko4:3Jagiellonia Tuszyn
KAS Konstantynów1:1GLKS Dłutów
Kolejka 11
AKS SMS Łódź3:1Jutrzenka Bychlew
Włókniarz II Pabianice0:1Kolejarz Łódź
Zawisza II Rzgów0:0Orzeł Piątkowisko
Sparta Łódź0:0AMII Nowosolna Łódź
GLKS Dłutów3:0Orzeł Kazimierz
Start Łódź1:10KAS Konstantynów
Jagiellonia Tuszyn2:3Iskra Dobroń
Kolejka 12
Włókniarz II Pabianice2:4Jagiellonia Tuszyn
Orzeł Kazimierz1:3Start Łódź
AMII Nowosolna Łódź5:2AKS SMS Łódź
Kolejarz Łódź5:0Jutrzenka Bychlew
Orzeł Piątkowisko0:8GLKS Dłutów
Iskra Dobroń3:3Zawisza II Rzgów
KAS Konstantynów5:2Sparta Łódź
Kolejka 13
AKS SMS Łódź3:5KAS Konstantynów
Sparta Łódź3:0Orzeł Kazimierz
Jutrzenka Bychlew1:5AMII Nowosolna Łódź
Start Łódź2:4Orzeł Piątkowisko
Zawisza II Rzgów1:1Włókniarz II Pabianice
GLKS Dłutów2:0Iskra Dobroń
Jagiellonia Tuszyn0:2Kolejarz Łódź

Do rozegrania