Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Orzeł Kazimierz4:7KAS Konstantynów
Sokół Lutomiersk1:6Ner II Poddębice
Orlik Sobień7:5LKS Modlna
Start Szczawin2:4LKS Dąbrówka
Orzeł Wróblew4:5Kanarki Małachowice
Santos Czerchów3:0Grom Powodów
Kolejka 2
Kanarki Małachowice3:4Orzeł Kazimierz
Start Szczawin6:2Sokół Lutomiersk
KAS Konstantynów10:1Orlik Sobień
Ner II Poddębice9:3Santos Czerchów
LKS Dąbrówka3:1LKS Modlna
Grom Powodów4:6Orzeł Wróblew
Kolejka 3
LKS Modlna1:8KAS Konstantynów
Orzeł Kazimierz7:1Grom Powodów
Santos Czerchów6:1Start Szczawin
Orlik Sobień1:6Kanarki Małachowice
Sokół Lutomiersk1:2LKS Dąbrówka
Orzeł Wróblew3:3Ner II Poddębice
Kolejka 4
Grom Powodów2:0Orlik Sobień
Kanarki Małachowice4:3LKS Modlna
Start Szczawin0:7Orzeł Wróblew
Ner II Poddębice12:4Orzeł Kazimierz
LKS Dąbrówka1:5KAS Konstantynów
Sokół Lutomiersk0:1Santos Czerchów
Kolejka 5
Santos Czerchów4:1LKS Dąbrówka
Orlik Sobień0:5Ner II Poddębice
LKS Modlna2:2Grom Powodów
Orzeł Wróblew0:3Sokół Lutomiersk
Orzeł Kazimierz6:2Start Szczawin
KAS Konstantynów5:1Kanarki Małachowice
Kolejka 6
Ner II Poddębice9:3LKS Modlna
Grom Powodów2:1KAS Konstantynów
Start Szczawin3:6Orlik Sobień
Santos Czerchów3:3Orzeł Wróblew
LKS Dąbrówka2:3Kanarki Małachowice
Sokół Lutomiersk0:2Orzeł Kazimierz
Kolejka 7
LKS Modlna4:1Start Szczawin
Kanarki Małachowice5:2Grom Powodów
Orzeł Kazimierz9:0Santos Czerchów
Orlik Sobień6:1Sokół Lutomiersk
Orzeł Wróblew4:5LKS Dąbrówka
KAS Konstantynów1:1Ner II Poddębice
Kolejka 8
Santos Czerchów5:4Orlik Sobień
Ner II Poddębice8:0Kanarki Małachowice
Sokół Lutomiersk1:5LKS Modlna
Start Szczawin1:8KAS Konstantynów
Orzeł Wróblew5:5Orzeł Kazimierz
LKS Dąbrówka2:1Grom Powodów
Kolejka 9
Kanarki Małachowice3:0Start Szczawin
LKS Modlna6:2Santos Czerchów
Orlik Sobień0:1Orzeł Wróblew
Grom Powodów0:4Ner II Poddębice
Orzeł Kazimierz9:1LKS Dąbrówka
KAS Konstantynów13:0Sokół Lutomiersk
Kolejka 10
Start Szczawin1:4Grom Powodów
Orzeł Wróblew3:0LKS Modlna
Santos Czerchów0:2KAS Konstantynów
LKS Dąbrówka0:4Ner II Poddębice
Sokół Lutomiersk0:5Kanarki Małachowice
Orzeł Kazimierz7:0Orlik Sobień
Kolejka 11
LKS Modlna0:4Orzeł Kazimierz
Grom Powodów3:0Sokół Lutomiersk
Kanarki Małachowice5:1Santos Czerchów
Ner II Poddębice11:0Start Szczawin
Orlik Sobień4:5LKS Dąbrówka
KAS Konstantynów6:1Orzeł Wróblew
Kolejka 12
Kanarki Małachowice2:0Orzeł Wróblew
Grom Powodów1:1Santos Czerchów
LKS Dąbrówka1:2Start Szczawin
LKS Modlna4:2Orlik Sobień
KAS Konstantynów5:1Orzeł Kazimierz
Ner II Poddębice11:0Sokół Lutomiersk
Kolejka 13
Sokół Lutomiersk0:0Start Szczawin
Orzeł Wróblew2:3Grom Powodów
Orlik Sobień2:7KAS Konstantynów
Santos Czerchów3:5Ner II Poddębice
Orzeł Kazimierz5:2Kanarki Małachowice
LKS Modlna1:5LKS Dąbrówka
Kolejka 14
LKS Dąbrówka7:0Sokół Lutomiersk
Kanarki Małachowice3:0Orlik Sobień
Grom Powodów2:1Orzeł Kazimierz
Ner II Poddębice8:0Orzeł Wróblew
Start Szczawin3:3Santos Czerchów
KAS Konstantynów5:2LKS Modlna
Kolejka 15
Santos Czerchów4:2Sokół Lutomiersk
Orlik Sobień0:2Grom Powodów
Orzeł Wróblew1:3Start Szczawin
LKS Modlna3:4Kanarki Małachowice
KAS Konstantynów5:0LKS Dąbrówka
Orzeł Kazimierz4:3Ner II Poddębice
Kolejka 16
Sokół Lutomiersk2:1Orzeł Wróblew
LKS Dąbrówka3:2Santos Czerchów
Kanarki Małachowice0:5KAS Konstantynów
Start Szczawin2:2Orzeł Kazimierz
Ner II Poddębice10:0Orlik Sobień
Grom Powodów2:2LKS Modlna
Kolejka 17
Kanarki Małachowice4:1LKS Dąbrówka
LKS Modlna1:2Ner II Poddębice
Orzeł Wróblew2:0Santos Czerchów
Orlik Sobień4:2Start Szczawin
Orzeł Kazimierz3:1Sokół Lutomiersk
KAS Konstantynów9:0Grom Powodów
Kolejka 18
Grom Powodów2:3Kanarki Małachowice
Start Szczawin3:2LKS Modlna
Sokół Lutomiersk0:3Orlik Sobień
Santos Czerchów1:5Orzeł Kazimierz
LKS Dąbrówka3:2Orzeł Wróblew
Ner II Poddębice3:3KAS Konstantynów
Kolejka 19
LKS Modlna3:3Sokół Lutomiersk
Kanarki Małachowice2:4Ner II Poddębice
Orlik Sobień4:2Santos Czerchów
Grom Powodów4:4LKS Dąbrówka
KAS Konstantynów7:0Start Szczawin
Orzeł Kazimierz-:-Orzeł Wróblew
Kolejka 20
LKS Dąbrówka3:6Orzeł Kazimierz
Orzeł Wróblew0:2Orlik Sobień
Start Szczawin2:4Kanarki Małachowice
Santos Czerchów2:2LKS Modlna
Ner II Poddębice8:2Grom Powodów
Sokół Lutomiersk0:7KAS Konstantynów
Kolejka 21
Orlik Sobień0:5Orzeł Kazimierz
LKS Modlna3:3Orzeł Wróblew
Kanarki Małachowice2:0Sokół Lutomiersk
Grom Powodów6:1Start Szczawin
Ner II Poddębice10:0LKS Dąbrówka
KAS Konstantynów13:0Santos Czerchów
Kolejka 22
Orzeł Wróblew1:7KAS Konstantynów
Sokół Lutomiersk2:3Grom Powodów
Start Szczawin3:8Ner II Poddębice
LKS Dąbrówka3:0Orlik Sobień
Orzeł Kazimierz11:1LKS Modlna
Santos Czerchów5:5Kanarki Małachowice

Do rozegrania