Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
TS Janiszewice7:0Hetman Rusiec
Warta II Sieradz3:1KS Karsznice
LKS Zapole1:2MLKS Konopnica
Słowian Dworszowice1:1Piast Błaszki
LZS Brąszewice0:6Tęcza Brodnia
WKS 1957 Wieluń2:2GKS Chojne
Victoria Szadek2:0LKS Masłowice
Kolejka 2
LKS Masłowice1:2Słowian Dworszowice
Hetman Rusiec2:2Warta II Sieradz
MLKS Konopnica9:0Victoria Szadek
GKS Chojne2:2TS Janiszewice
Prosna Wieruszów1:2WKS 1957 Wieluń
Tęcza Brodnia5:1LKS Zapole
KS Karsznice0:0LZS Brąszewice
Kolejka 3
Słowian Dworszowice0:2MLKS Konopnica
Piast Błaszki3:0LKS Masłowice
TS Janiszewice2:3Prosna Wieruszów
Warta II Sieradz3:1GKS Chojne
LKS Zapole0:5KS Karsznice
Victoria Szadek2:10Tęcza Brodnia
LZS Brąszewice5:2Hetman Rusiec
Kolejka 4
MLKS Konopnica1:4Piast Błaszki
Tęcza Brodnia10:2Słowian Dworszowice
KS Karsznice2:0Victoria Szadek
Hetman Rusiec3:0LKS Zapole
Prosna Wieruszów0:0Warta II Sieradz
WKS 1957 Wieluń3:1TS Janiszewice
GKS Chojne0:2LZS Brąszewice
Kolejka 5
Warta II Sieradz0:2WKS 1957 Wieluń
Słowian Dworszowice2:5KS Karsznice
LKS Masłowice3:5MLKS Konopnica
LKS Zapole1:5GKS Chojne
Victoria Szadek2:4Hetman Rusiec
Piast Błaszki3:4Tęcza Brodnia
LZS Brąszewice1:3Prosna Wieruszów
Kolejka 6
Tęcza Brodnia2:2LKS Masłowice
GKS Chojne1:2Victoria Szadek
KS Karsznice1:3Piast Błaszki
Hetman Rusiec0:2Słowian Dworszowice
Prosna Wieruszów4:1LKS Zapole
WKS 1957 Wieluń1:3LZS Brąszewice
TS Janiszewice1:2Warta II Sieradz
Kolejka 7
LKS Zapole5:1WKS 1957 Wieluń
LKS Masłowice1:4KS Karsznice
MLKS Konopnica1:1Tęcza Brodnia
LZS Brąszewice1:1TS Janiszewice
Victoria Szadek0:4Prosna Wieruszów
Słowian Dworszowice3:4GKS Chojne
Piast Błaszki7:1Hetman Rusiec
Kolejka 8
TS Janiszewice5:2LKS Zapole
Warta II Sieradz0:0LZS Brąszewice
Hetman Rusiec3:1LKS Masłowice
GKS Chojne1:3Piast Błaszki
Prosna Wieruszów6:0Słowian Dworszowice
WKS 1957 Wieluń11:0Victoria Szadek
KS Karsznice1:0MLKS Konopnica
Kolejka 9
Victoria Szadek1:1TS Janiszewice
Piast Błaszki1:2Prosna Wieruszów
LKS Masłowice6:1GKS Chojne
MLKS Konopnica4:2Hetman Rusiec
LKS Zapole1:1Warta II Sieradz
Słowian Dworszowice2:1WKS 1957 Wieluń
Tęcza Brodnia8:0KS Karsznice
Kolejka 10
TS Janiszewice0:3Słowian Dworszowice
Warta II Sieradz1:0Victoria Szadek
LZS Brąszewice2:2LKS Zapole
Hetman Rusiec1:3Tęcza Brodnia
GKS Chojne1:3MLKS Konopnica
Prosna Wieruszów1:1LKS Masłowice
WKS 1957 Wieluń1:2Piast Błaszki
Kolejka 11
Piast Błaszki3:1TS Janiszewice
LKS Masłowice1:1WKS 1957 Wieluń
MLKS Konopnica0:0Prosna Wieruszów
Victoria Szadek3:1LZS Brąszewice
Słowian Dworszowice2:1Warta II Sieradz
Tęcza Brodnia4:1GKS Chojne
KS Karsznice2:3Hetman Rusiec
Kolejka 12
TS Janiszewice1:0LKS Masłowice
Warta II Sieradz1:1Piast Błaszki
LKS Zapole2:4Victoria Szadek
GKS Chojne1:3KS Karsznice
Prosna Wieruszów4:4Tęcza Brodnia
WKS 1957 Wieluń1:2MLKS Konopnica
LZS Brąszewice1:3Słowian Dworszowice
Kolejka 13
Piast Błaszki2:2LZS Brąszewice
MLKS Konopnica3:0TS Janiszewice
Słowian Dworszowice5:2LKS Zapole
LKS Masłowice3:2Warta II Sieradz
Tęcza Brodnia1:5WKS 1957 Wieluń
KS Karsznice0:1Prosna Wieruszów
Hetman Rusiec0:2GKS Chojne
Kolejka 14
LZS Brąszewice3:1LKS Masłowice
Warta II Sieradz2:1MLKS Konopnica
TS Janiszewice2:0Tęcza Brodnia
WKS 1957 Wieluń5:0KS Karsznice
Prosna Wieruszów3:2Hetman Rusiec
Victoria Szadek0:5Słowian Dworszowice
LKS Zapole2:4Piast Błaszki
Kolejka 15
Piast Błaszki5:1Victoria Szadek
Hetman Rusiec0:8WKS 1957 Wieluń
LKS Masłowice3:6LKS Zapole
MLKS Konopnica0:2LZS Brąszewice
Tęcza Brodnia0:0Warta II Sieradz
KS Karsznice3:2TS Janiszewice
GKS Chojne1:3Prosna Wieruszów

Do rozegrania