Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
KS Paradyż3:3Szczerbiec Wolbórz
GKS II Bełchatów1:0Start Lgota Wielka
Pilica Przedbórz4:2LUKS Gomunice
Włókniarz Moszczenica6:0Grabka Grabica
LKS Lubochnia0:1MGKS Drzewica
Olimpia Wola Załężna2:5Stal Niewiadów
Świt Kamieńsk2:0Omega II Kleszczów
Astoria Szczerców1:0Polonia Gorzędów
Kolejka 2
MGKS Drzewica2:2Astoria Szczerców
Szczerbiec Wolbórz2:2Pilica Przedbórz
Omega II Kleszczów3:1Olimpia Wola Załężna
Polonia Gorzędów1:1GKS II Bełchatów
KS Niedośpielin3:2LKS Lubochnia
Stal Niewiadów1:2Włókniarz Moszczenica
Start Lgota Wielka2:2KS Paradyż
LUKS Gomunice1:0Świt Kamieńsk
Kolejka 3
GKS II Bełchatów1:5MGKS Drzewica
Włókniarz Moszczenica3:2Omega II Kleszczów
Grabka Grabica1:4Stal Niewiadów
KS Paradyż3:1Polonia Gorzędów
Pilica Przedbórz1:2Start Lgota Wielka
Świt Kamieńsk4:1Szczerbiec Wolbórz
Olimpia Wola Załężna2:1LUKS Gomunice
Astoria Szczerców0:4KS Niedośpielin
Kolejka 4
Omega II Kleszczów5:0Grabka Grabica
Szczerbiec Wolbórz2:1Olimpia Wola Załężna
MGKS Drzewica5:2KS Paradyż
KS Niedośpielin4:1GKS II Bełchatów
LKS Lubochnia3:1Astoria Szczerców
Polonia Gorzędów1:0Pilica Przedbórz
Start Lgota Wielka4:0Świt Kamieńsk
LUKS Gomunice0:5Włókniarz Moszczenica
Kolejka 5
Świt Kamieńsk1:2Polonia Gorzędów
GKS II Bełchatów0:0LKS Lubochnia
Olimpia Wola Załężna0:1Start Lgota Wielka
Włókniarz Moszczenica3:5Szczerbiec Wolbórz
Grabka Grabica0:1LUKS Gomunice
KS Paradyż2:1KS Niedośpielin
Pilica Przedbórz2:1MGKS Drzewica
Stal Niewiadów2:4Omega II Kleszczów
Kolejka 6
MGKS Drzewica4:3Świt Kamieńsk
LUKS Gomunice1:0Stal Niewiadów
Szczerbiec Wolbórz1:2Grabka Grabica
Start Lgota Wielka2:4Włókniarz Moszczenica
Polonia Gorzędów1:3Olimpia Wola Załężna
KS Niedośpielin3:4Pilica Przedbórz
LKS Lubochnia4:4KS Paradyż
Astoria Szczerców1:3GKS II Bełchatów
Kolejka 7
Włókniarz Moszczenica4:0Polonia Gorzędów
Omega II Kleszczów3:0LUKS Gomunice
KS Paradyż2:1Astoria Szczerców
Pilica Przedbórz2:1LKS Lubochnia
Świt Kamieńsk2:0KS Niedośpielin
Olimpia Wola Załężna2:5MGKS Drzewica
Grabka Grabica1:3Start Lgota Wielka
Stal Niewiadów0:0Szczerbiec Wolbórz
Kolejka 8
MGKS Drzewica2:2Włókniarz Moszczenica
GKS II Bełchatów6:0KS Paradyż
Szczerbiec Wolbórz1:0Omega II Kleszczów
Start Lgota Wielka0:1Stal Niewiadów
Polonia Gorzędów1:2Grabka Grabica
KS Niedośpielin2:3Olimpia Wola Załężna
LKS Lubochnia2:0Świt Kamieńsk
Astoria Szczerców1:0Pilica Przedbórz
Kolejka 9
Omega II Kleszczów2:1Start Lgota Wielka
Świt Kamieńsk3:3Astoria Szczerców
Włókniarz Moszczenica0:6KS Niedośpielin
Pilica Przedbórz3:1GKS II Bełchatów
Stal Niewiadów5:0Polonia Gorzędów
LUKS Gomunice0:4Szczerbiec Wolbórz
Olimpia Wola Załężna1:6LKS Lubochnia
Grabka Grabica1:4MGKS Drzewica
Kolejka 10
Start Lgota Wielka2:0LUKS Gomunice
KS Niedośpielin5:0Grabka Grabica
LKS Lubochnia3:2Włókniarz Moszczenica
Astoria Szczerców7:2Olimpia Wola Załężna
GKS II Bełchatów4:0Świt Kamieńsk
KS Paradyż0:4Pilica Przedbórz
Polonia Gorzędów2:1Omega II Kleszczów
MGKS Drzewica3:1Stal Niewiadów
Kolejka 11
Grabka Grabica1:4LKS Lubochnia
Świt Kamieńsk0:2KS Paradyż
Włókniarz Moszczenica2:1Astoria Szczerców
Omega II Kleszczów1:2MGKS Drzewica
LUKS Gomunice0:1Polonia Gorzędów
Olimpia Wola Załężna2:2GKS II Bełchatów
Stal Niewiadów1:0KS Niedośpielin
Szczerbiec Wolbórz0:1Start Lgota Wielka
Kolejka 12
MGKS Drzewica6:1LUKS Gomunice
GKS II Bełchatów10:1Włókniarz Moszczenica
KS Niedośpielin4:1Omega II Kleszczów
LKS Lubochnia2:0Stal Niewiadów
Astoria Szczerców2:1Grabka Grabica
KS Paradyż4:0Olimpia Wola Załężna
Pilica Przedbórz4:0Świt Kamieńsk
Polonia Gorzędów1:4Szczerbiec Wolbórz
Kolejka 13
Olimpia Wola Załężna3:3Pilica Przedbórz
Stal Niewiadów2:0Astoria Szczerców
Włókniarz Moszczenica3:7KS Paradyż
Omega II Kleszczów2:2LKS Lubochnia
Grabka Grabica0:7GKS II Bełchatów
LUKS Gomunice0:3KS Niedośpielin
Szczerbiec Wolbórz4:2MGKS Drzewica
Start Lgota Wielka2:1Polonia Gorzędów
Kolejka 14
LKS Lubochnia11:0LUKS Gomunice
Świt Kamieńsk0:1Olimpia Wola Załężna
MGKS Drzewica3:0Start Lgota Wielka
GKS II Bełchatów4:2Stal Niewiadów
KS Paradyż5:1Grabka Grabica
Pilica Przedbórz4:3Włókniarz Moszczenica
Astoria Szczerców4:3Omega II Kleszczów
KS Niedośpielin1:1Szczerbiec Wolbórz
Kolejka 15
Włókniarz Moszczenica2:2Świt Kamieńsk
Grabka Grabica2:4Pilica Przedbórz
Stal Niewiadów3:4KS Paradyż
Omega II Kleszczów0:8GKS II Bełchatów
LUKS Gomunice1:6Astoria Szczerców
Szczerbiec Wolbórz3:2LKS Lubochnia
Start Lgota Wielka0:3KS Niedośpielin
Polonia Gorzędów1:4MGKS Drzewica
Kolejka 16
KS Niedośpielin7:1Polonia Gorzędów
LKS Lubochnia3:1Start Lgota Wielka
Astoria Szczerców4:4Szczerbiec Wolbórz
GKS II Bełchatów8:1LUKS Gomunice
KS Paradyż2:0Omega II Kleszczów
Pilica Przedbórz1:3Stal Niewiadów
Świt Kamieńsk2:3Grabka Grabica
Olimpia Wola Załężna0:4Włókniarz Moszczenica
Kolejka 17
Omega II Kleszczów4:5Pilica Przedbórz
MGKS Drzewica0:0KS Niedośpielin
Start Lgota Wielka2:2Astoria Szczerców
Polonia Gorzędów0:1LKS Lubochnia
Stal Niewiadów2:0Świt Kamieńsk
Szczerbiec Wolbórz1:2GKS II Bełchatów
Grabka Grabica0:3Olimpia Wola Załężna
LUKS Gomunice0:1KS Paradyż

Do rozegrania

Kolejka 18
Polonia Gorzędów-:-Astoria Szczerców
MGKS Drzewica-:-LKS Lubochnia
Stal Niewiadów-:-Olimpia Wola Załężna
Omega II Kleszczów-:-Świt Kamieńsk
Start Lgota Wielka-:-GKS II Bełchatów
Szczerbiec Wolbórz-:-KS Paradyż
LUKS Gomunice-:-Pilica Przedbórz
Grabka Grabica-:-Włókniarz Moszczenica
Kolejka 19
LKS Lubochnia-:-KS Niedośpielin
Świt Kamieńsk-:-LUKS Gomunice
GKS II Bełchatów-:-Polonia Gorzędów
Włókniarz Moszczenica-:-Stal Niewiadów
KS Paradyż-:-Start Lgota Wielka
Astoria Szczerców-:-MGKS Drzewica
Olimpia Wola Załężna-:-Omega II Kleszczów
Pilica Przedbórz-:-Szczerbiec Wolbórz
Kolejka 20
KS Niedośpielin-:-Astoria Szczerców
Stal Niewiadów-:-Grabka Grabica
Polonia Gorzędów-:-KS Paradyż
LUKS Gomunice-:-Olimpia Wola Załężna
Start Lgota Wielka-:-Pilica Przedbórz
Szczerbiec Wolbórz-:-Świt Kamieńsk
Omega II Kleszczów-:-Włókniarz Moszczenica
MGKS Drzewica-:-GKS II Bełchatów
Kolejka 21
GKS II Bełchatów-:-KS Niedośpielin
Astoria Szczerców-:-LKS Lubochnia
Włókniarz Moszczenica-:-LUKS Gomunice
KS Paradyż-:-MGKS Drzewica
Grabka Grabica-:-Omega II Kleszczów
Pilica Przedbórz-:-Polonia Gorzędów
Świt Kamieńsk-:-Start Lgota Wielka
Olimpia Wola Załężna-:-Szczerbiec Wolbórz
Kolejka 22
KS Niedośpielin-:-KS Paradyż
MGKS Drzewica-:-Pilica Przedbórz
Omega II Kleszczów-:-Stal Niewiadów
LKS Lubochnia-:-GKS II Bełchatów
LUKS Gomunice-:-Grabka Grabica
Start Lgota Wielka-:-Olimpia Wola Załężna
Polonia Gorzędów-:-Świt Kamieńsk
Szczerbiec Wolbórz-:-Włókniarz Moszczenica
Kolejka 23
GKS II Bełchatów-:-Astoria Szczerców
Pilica Przedbórz-:-KS Niedośpielin
KS Paradyż-:-LKS Lubochnia
Stal Niewiadów-:-LUKS Gomunice
Olimpia Wola Załężna-:-Polonia Gorzędów
Włókniarz Moszczenica-:-Start Lgota Wielka
Grabka Grabica-:-Szczerbiec Wolbórz
Świt Kamieńsk-:-MGKS Drzewica
Kolejka 24
Start Lgota Wielka-:-Grabka Grabica
Astoria Szczerców-:-KS Paradyż
MGKS Drzewica-:-Olimpia Wola Załężna
LKS Lubochnia-:-Pilica Przedbórz
Szczerbiec Wolbórz-:-Stal Niewiadów
KS Niedośpielin-:-Świt Kamieńsk
LUKS Gomunice-:-Omega II Kleszczów
Polonia Gorzędów-:-Włókniarz Moszczenica
Kolejka 25
Pilica Przedbórz-:-Astoria Szczerców
Olimpia Wola Załężna-:-KS Niedośpielin
Świt Kamieńsk-:-LKS Lubochnia
Grabka Grabica-:-Polonia Gorzędów
Stal Niewiadów-:-Start Lgota Wielka
Omega II Kleszczów-:-Szczerbiec Wolbórz
KS Paradyż-:-GKS II Bełchatów
Włókniarz Moszczenica-:-MGKS Drzewica
Kolejka 26
MGKS Drzewica-:-Grabka Grabica
Szczerbiec Wolbórz-:-LUKS Gomunice
LKS Lubochnia-:-Olimpia Wola Załężna
GKS II Bełchatów-:-Pilica Przedbórz
Polonia Gorzędów-:-Stal Niewiadów
Start Lgota Wielka-:-Omega II Kleszczów
Astoria Szczerców-:-Świt Kamieńsk
KS Niedośpielin-:-Włókniarz Moszczenica
Kolejka 27
Olimpia Wola Załężna-:-Astoria Szczerców
Świt Kamieńsk-:-GKS II Bełchatów
Grabka Grabica-:-KS Niedośpielin
Pilica Przedbórz-:-KS Paradyż
Włókniarz Moszczenica-:-LKS Lubochnia
Stal Niewiadów-:-MGKS Drzewica
Omega II Kleszczów-:-Polonia Gorzędów
LUKS Gomunice-:-Start Lgota Wielka
Kolejka 28
GKS II Bełchatów-:-Olimpia Wola Załężna
KS Niedośpielin-:-Stal Niewiadów
Start Lgota Wielka-:-Szczerbiec Wolbórz
LKS Lubochnia-:-Grabka Grabica
Polonia Gorzędów-:-LUKS Gomunice
MGKS Drzewica-:-Omega II Kleszczów
KS Paradyż-:-Świt Kamieńsk
Astoria Szczerców-:-Włókniarz Moszczenica
Kolejka 29
Grabka Grabica-:-Astoria Szczerców
Omega II Kleszczów-:-KS Niedośpielin
Olimpia Wola Załężna-:-KS Paradyż
Stal Niewiadów-:-LKS Lubochnia
Świt Kamieńsk-:-Pilica Przedbórz
Szczerbiec Wolbórz-:-Polonia Gorzędów
Włókniarz Moszczenica-:-GKS II Bełchatów
LUKS Gomunice-:-MGKS Drzewica
Kolejka 30
GKS II Bełchatów-:-Grabka Grabica
KS Niedośpielin-:-LUKS Gomunice
Polonia Gorzędów-:-Start Lgota Wielka
MGKS Drzewica-:-Szczerbiec Wolbórz
LKS Lubochnia-:-Omega II Kleszczów
KS Paradyż-:-Włókniarz Moszczenica
Pilica Przedbórz-:-Olimpia Wola Załężna
Astoria Szczerców-:-Stal Niewiadów
Kolejka 31
Omega II Kleszczów-:-Astoria Szczerców
Stal Niewiadów-:-GKS II Bełchatów
Szczerbiec Wolbórz-:-KS Niedośpielin
Grabka Grabica-:-KS Paradyż
Włókniarz Moszczenica-:-Pilica Przedbórz
Start Lgota Wielka-:-MGKS Drzewica
Olimpia Wola Załężna-:-Świt Kamieńsk
LUKS Gomunice-:-LKS Lubochnia
Kolejka 32
Pilica Przedbórz-:-Grabka Grabica
Astoria Szczerców-:-LUKS Gomunice
GKS II Bełchatów-:-Omega II Kleszczów
MGKS Drzewica-:-Polonia Gorzędów
KS Paradyż-:-Stal Niewiadów
KS Niedośpielin-:-Start Lgota Wielka
LKS Lubochnia-:-Szczerbiec Wolbórz
Świt Kamieńsk-:-Włókniarz Moszczenica
Kolejka 33
Szczerbiec Wolbórz-:-Astoria Szczerców
LUKS Gomunice-:-GKS II Bełchatów
Polonia Gorzędów-:-KS Niedośpielin
Omega II Kleszczów-:-KS Paradyż
Start Lgota Wielka-:-LKS Lubochnia
Włókniarz Moszczenica-:-Olimpia Wola Załężna
Stal Niewiadów-:-Pilica Przedbórz
Grabka Grabica-:-Świt Kamieńsk
Kolejka 34
GKS II Bełchatów-:-Szczerbiec Wolbórz
Olimpia Wola Załężna-:-Grabka Grabica
KS Paradyż-:-LUKS Gomunice
Astoria Szczerców-:-Start Lgota Wielka
LKS Lubochnia-:-Polonia Gorzędów
Świt Kamieńsk-:-Stal Niewiadów
KS Niedośpielin-:-MGKS Drzewica
Pilica Przedbórz-:-Omega II Kleszczów