Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Pogoń II Zduńska Wola0:1LGKS Charłupia Mała
Złoczewia Złoczew3:1MULKS Łask
Warta II Sieradz5:1Inter-Sieradz Woźniki
LZS Rębieskie3:6LKS Kobierzycko
Victoria Szadek2:0LKS Pyszków
Olimpia Karsznice0:2Rokita Rokitnica
Pisia Zygry4:1RKS Rychłocice
UKS Ustków2:3Sokół Goszczanów
Kolejka 2
Pogoń II Zduńska Wola4:0Olimpia Karsznice
LGKS Charłupia Mała7:0LKS Pyszków
LKS Kobierzycko2:3Victoria Szadek
Sokół Goszczanów7:3LZS Rębieskie
RKS Rychłocice2:1UKS Ustków
Inter-Sieradz Woźniki2:1Pisia Zygry
MULKS Łask1:2Warta II Sieradz
Rokita Rokitnica1:3Złoczewia Złoczew
Kolejka 3
Pisia Zygry2:2MULKS Łask
UKS Ustków4:2Inter-Sieradz Woźniki
LZS Rębieskie0:2RKS Rychłocice
LKS Pyszków0:1LKS Kobierzycko
Złoczewia Złoczew1:2Pogoń II Zduńska Wola
Warta II Sieradz8:1Rokita Rokitnica
Victoria Szadek0:3Sokół Goszczanów
Olimpia Karsznice1:3LGKS Charłupia Mała
Kolejka 4
Inter-Sieradz Woźniki0:2LZS Rębieskie
MULKS Łask3:2UKS Ustków
Rokita Rokitnica2:1Pisia Zygry
Pogoń II Zduńska Wola4:1Warta II Sieradz
Olimpia Karsznice1:1Złoczewia Złoczew
Sokół Goszczanów4:0LKS Pyszków
RKS Rychłocice0:5Victoria Szadek
LGKS Charłupia Mała2:5LKS Kobierzycko
Kolejka 5
UKS Ustków1:5Rokita Rokitnica
LZS Rębieskie6:2MULKS Łask
LKS Pyszków0:3RKS Rychłocice
LKS Kobierzycko0:2Sokół Goszczanów
Złoczewia Złoczew1:4LGKS Charłupia Mała
Warta II Sieradz5:1Olimpia Karsznice
Pisia Zygry1:7Pogoń II Zduńska Wola
Victoria Szadek4:2Inter-Sieradz Woźniki
Kolejka 6
LGKS Charłupia Mała2:2Sokół Goszczanów
Złoczewia Złoczew0:4Warta II Sieradz
RKS Rychłocice6:0LKS Kobierzycko
Inter-Sieradz Woźniki3:3LKS Pyszków
MULKS Łask1:7Victoria Szadek
Rokita Rokitnica2:3LZS Rębieskie
Pogoń II Zduńska Wola6:2UKS Ustków
Olimpia Karsznice1:0Pisia Zygry
Kolejka 7
LKS Pyszków6:2MULKS Łask
LKS Kobierzycko1:1Inter-Sieradz Woźniki
Sokół Goszczanów6:1RKS Rychłocice
LZS Rębieskie3:2Pogoń II Zduńska Wola
UKS Ustków2:0Olimpia Karsznice
Warta II Sieradz0:0LGKS Charłupia Mała
Victoria Szadek6:1Rokita Rokitnica
Pisia Zygry1:7Złoczewia Złoczew
Kolejka 8
LGKS Charłupia Mała2:0RKS Rychłocice
Inter-Sieradz Woźniki2:2Sokół Goszczanów
MULKS Łask3:3LKS Kobierzycko
Rokita Rokitnica6:0LKS Pyszków
Pogoń II Zduńska Wola2:3Victoria Szadek
Złoczewia Złoczew2:0UKS Ustków
Warta II Sieradz5:2Pisia Zygry
Olimpia Karsznice2:2LZS Rębieskie
Kolejka 9
RKS Rychłocice0:2Inter-Sieradz Woźniki
Sokół Goszczanów7:1MULKS Łask
LKS Kobierzycko3:4Rokita Rokitnica
LKS Pyszków1:0Pogoń II Zduńska Wola
UKS Ustków2:4Warta II Sieradz
LZS Rębieskie4:5Złoczewia Złoczew
Victoria Szadek1:1Olimpia Karsznice
Pisia Zygry1:4LGKS Charłupia Mała
Kolejka 10
LGKS Charłupia Mała2:3Inter-Sieradz Woźniki
MULKS Łask2:3RKS Rychłocice
Rokita Rokitnica2:1Sokół Goszczanów
Pogoń II Zduńska Wola3:0LKS Kobierzycko
Złoczewia Złoczew1:3Victoria Szadek
Warta II Sieradz5:3LZS Rębieskie
Pisia Zygry2:0UKS Ustków
Olimpia Karsznice2:1LKS Pyszków
Kolejka 11
UKS Ustków2:3LGKS Charłupia Mała
LZS Rębieskie1:7Pisia Zygry
LKS Pyszków0:4Złoczewia Złoczew
LKS Kobierzycko2:1Olimpia Karsznice
Sokół Goszczanów1:0Pogoń II Zduńska Wola
RKS Rychłocice1:1Rokita Rokitnica
Inter-Sieradz Woźniki2:1MULKS Łask
Victoria Szadek0:0Warta II Sieradz
Kolejka 12
Rokita Rokitnica2:3Inter-Sieradz Woźniki
LGKS Charłupia Mała5:2MULKS Łask
UKS Ustków2:3LZS Rębieskie
Pisia Zygry2:3Victoria Szadek
Warta II Sieradz9:0LKS Pyszków
Złoczewia Złoczew3:0LKS Kobierzycko
Pogoń II Zduńska Wola2:0RKS Rychłocice
Olimpia Karsznice1:1Sokół Goszczanów
Kolejka 13
LKS Pyszków1:5Pisia Zygry
LZS Rębieskie2:4LGKS Charłupia Mała
Inter-Sieradz Woźniki7:2Pogoń II Zduńska Wola
MULKS Łask0:0Rokita Rokitnica
RKS Rychłocice4:5Olimpia Karsznice
LKS Kobierzycko1:2Warta II Sieradz
Victoria Szadek3:2UKS Ustków
Sokół Goszczanów3:1Złoczewia Złoczew
Kolejka 14
UKS Ustków2:4LKS Pyszków
LZS Rębieskie0:7Victoria Szadek
LGKS Charłupia Mała7:3Rokita Rokitnica
Pogoń II Zduńska Wola5:2MULKS Łask
Złoczewia Złoczew1:1RKS Rychłocice
Warta II Sieradz3:0Sokół Goszczanów
Pisia Zygry4:0LKS Kobierzycko
Olimpia Karsznice2:2Inter-Sieradz Woźniki
Kolejka 15
Victoria Szadek1:1LGKS Charłupia Mała
LKS Kobierzycko1:5UKS Ustków
Sokół Goszczanów2:3Pisia Zygry
RKS Rychłocice1:10Warta II Sieradz
Inter-Sieradz Woźniki3:3Złoczewia Złoczew
MULKS Łask4:1Olimpia Karsznice
Rokita Rokitnica2:1Pogoń II Zduńska Wola
LKS Pyszków2:0LZS Rębieskie

Do rozegrania