Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Płomień Makowiska13:1Park Starzenice
LZS Staw3:0LZS Pątnów
Orion Olewin1:3KS Radoszewice
Czarni II Rząśnia0:1Piast Ruda
Zagłebie Lipnik2:4KS Kraszkowice
LZS Trębaczew3:1Zryw Ożegów
Kolejka 2
Zryw Ożegów3:1Czarni II Rząśnia
KS Radoszewice2:4LZS Trębaczew
Park Starzenice0:5LZS Staw
KS Kraszkowice4:2Płomień Makowiska
LZS Pątnów3:1Orion Olewin
Unia II Sulmierzyce0:2Zagłebie Lipnik
Kolejka 3
Orion Olewin6:0Park Starzenice
LZS Staw0:1KS Kraszkowice
Płomień Makowiska8:1Unia II Sulmierzyce
LZS Trębaczew2:1LZS Pątnów
Czarni II Rząśnia2:4KS Radoszewice
Piast Ruda2:3Zryw Ożegów
Kolejka 4
Park Starzenice0:8LZS Trębaczew
KS Kraszkowice3:0Orion Olewin
KS Radoszewice2:1Piast Ruda
Unia II Sulmierzyce1:5LZS Staw
Zagłebie Lipnik0:4Płomień Makowiska
LZS Pątnów1:1Czarni II Rząśnia
Kolejka 5
Czarni II Rząśnia3:0Park Starzenice
Piast Ruda1:1LZS Pątnów
Zryw Ożegów3:2KS Radoszewice
Orion Olewin3:0Unia II Sulmierzyce
LZS Trębaczew3:2KS Kraszkowice
LZS Staw3:2Zagłebie Lipnik
Kolejka 6
LZS Pątnów4:2Zryw Ożegów
Park Starzenice1:7Piast Ruda
KS Kraszkowice2:1Czarni II Rząśnia
Unia II Sulmierzyce0:2LZS Trębaczew
Zagłebie Lipnik5:2Orion Olewin
Płomień Makowiska1:1LZS Staw
Kolejka 7
Orion Olewin2:5Płomień Makowiska
Czarni II Rząśnia3:1Unia II Sulmierzyce
Piast Ruda2:1KS Kraszkowice
Zryw Ożegów9:0Park Starzenice
KS Radoszewice3:1LZS Pątnów
LZS Trębaczew1:3Zagłebie Lipnik
Kolejka 8
Park Starzenice0:6KS Radoszewice
KS Kraszkowice2:2Zryw Ożegów
Unia II Sulmierzyce1:5Piast Ruda
Zagłebie Lipnik0:1Czarni II Rząśnia
Płomień Makowiska2:3LZS Trębaczew
LZS Staw9:1Orion Olewin
Kolejka 9
Czarni II Rząśnia3:1Płomień Makowiska
Piast Ruda2:0Zagłebie Lipnik
Zryw Ożegów0:0Unia II Sulmierzyce
KS Radoszewice4:3KS Kraszkowice
LZS Pątnów14:0Park Starzenice
LZS Trębaczew1:0LZS Staw
Kolejka 10
Orion Olewin2:6LZS Trębaczew
Płomień Makowiska3:1Piast Ruda
LZS Staw2:0Czarni II Rząśnia
KS Kraszkowice4:1LZS Pątnów
Unia II Sulmierzyce1:2KS Radoszewice
Zagłebie Lipnik2:1Zryw Ożegów
Kolejka 11
KS Radoszewice3:3Zagłebie Lipnik
LZS Pątnów7:1Unia II Sulmierzyce
Park Starzenice0:3KS Kraszkowice
Zryw Ożegów1:4Płomień Makowiska
Czarni II Rząśnia3:0Orion Olewin
Piast Ruda2:2LZS Staw
Kolejka 12
Unia II Sulmierzyce9:0Park Starzenice
Zagłebie Lipnik3:3LZS Pątnów
Płomień Makowiska4:1KS Radoszewice
LZS Staw3:0Zryw Ożegów
Orion Olewin0:2Piast Ruda
LZS Trębaczew4:1Czarni II Rząśnia
Kolejka 13
Piast Ruda3:0LZS Trębaczew
Zryw Ożegów4:0Orion Olewin
KS Radoszewice0:3LZS Staw
LZS Pątnów2:4Płomień Makowiska
Park Starzenice1:9Zagłebie Lipnik
KS Kraszkowice4:0Unia II Sulmierzyce

Do rozegrania