Kolejka 1 | ||
Sobpol Konopnica | 2:0 | Victoria Chrząszczew |
Jutrzenka Mokra Prawa | 3:1 | Mazovia II Rawa Mazowiecka |
Pogoń Godzianów | 0:4 | Korona Stary Dwór |
LKS Grabice | 1:5 | Iskra Babsk |
Białka Biała Rawska | 5:0 | Start II Pukinin |
Kolejka 2 | ||
Sobpol Konopnica | 1:3 | Jutrzenka Mokra Prawa |
Korona Stary Dwór | 1:3 | Białka Biała Rawska |
Victoria Chrząszczew | 0:6 | Start II Pukinin |
Mazovia II Rawa Mazowiecka | 10:2 | LKS Grabice |
Iskra Babsk | 2:3 | Pogoń Godzianów |
Kolejka 3 | ||
Jutrzenka Mokra Prawa | 5:1 | Victoria Chrząszczew |
LKS Grabice | 2:5 | Sobpol Konopnica |
Start II Pukinin | 4:4 | Korona Stary Dwór |
Pogoń Godzianów | 4:2 | Mazovia II Rawa Mazowiecka |
Białka Biała Rawska | 2:1 | Iskra Babsk |
Kolejka 4 | ||
Victoria Chrząszczew | 0:8 | Korona Stary Dwór |
Iskra Babsk | 0:2 | Start II Pukinin |
Sobpol Konopnica | 4:4 | Pogoń Godzianów |
Jutrzenka Mokra Prawa | 4:0 | LKS Grabice |
Mazovia II Rawa Mazowiecka | 1:1 | Białka Biała Rawska |
Kolejka 5 | ||
LKS Grabice | 4:0 | Victoria Chrząszczew |
Pogoń Godzianów | 1:1 | Jutrzenka Mokra Prawa |
Start II Pukinin | 0:1 | Mazovia II Rawa Mazowiecka |
Korona Stary Dwór | 3:0 | Iskra Babsk |
Białka Biała Rawska | 3:1 | Sobpol Konopnica |
Kolejka 6 | ||
Victoria Chrząszczew | 0:6 | Iskra Babsk |
Mazovia II Rawa Mazowiecka | 5:2 | Korona Stary Dwór |
Sobpol Konopnica | 1:0 | Start II Pukinin |
Jutrzenka Mokra Prawa | 0:0 | Białka Biała Rawska |
LKS Grabice | 0:3 | Pogoń Godzianów |
Kolejka 7 | ||
Pogoń Godzianów | 12:0 | Victoria Chrząszczew |
Start II Pukinin | 1:0 | Jutrzenka Mokra Prawa |
Korona Stary Dwór | 8:1 | Sobpol Konopnica |
Białka Biała Rawska | 7:1 | LKS Grabice |
Iskra Babsk | 2:2 | Mazovia II Rawa Mazowiecka |
Kolejka 8 | ||
Sobpol Konopnica | 5:2 | Iskra Babsk |
Victoria Chrząszczew | 1:16 | Mazovia II Rawa Mazowiecka |
LKS Grabice | 0:5 | Start II Pukinin |
Pogoń Godzianów | 1:3 | Białka Biała Rawska |
Jutrzenka Mokra Prawa | 0:2 | Korona Stary Dwór |
Kolejka 9 | ||
Start II Pukinin | 2:2 | Pogoń Godzianów |
Korona Stary Dwór | 5:0 | LKS Grabice |
Mazovia II Rawa Mazowiecka | 4:2 | Sobpol Konopnica |
Białka Biała Rawska | 7:0 | Victoria Chrząszczew |
Iskra Babsk | 1:1 | Jutrzenka Mokra Prawa |
Kolejka 10 | ||
Start II Pukinin | -:- | Białka Biała Rawska |
Iskra Babsk | -:- | LKS Grabice |
Mazovia II Rawa Mazowiecka | -:- | Jutrzenka Mokra Prawa |
Korona Stary Dwór | -:- | Pogoń Godzianów |
Victoria Chrząszczew | -:- | Sobpol Konopnica |
Kolejka 11 | ||
Pogoń Godzianów | -:- | Iskra Babsk |
Białka Biała Rawska | -:- | Korona Stary Dwór |
LKS Grabice | -:- | Mazovia II Rawa Mazowiecka |
Jutrzenka Mokra Prawa | -:- | Sobpol Konopnica |
Start II Pukinin | -:- | Victoria Chrząszczew |
Kolejka 12 | ||
Iskra Babsk | -:- | Białka Biała Rawska |
Mazovia II Rawa Mazowiecka | -:- | Pogoń Godzianów |
Victoria Chrząszczew | -:- | Jutrzenka Mokra Prawa |
Sobpol Konopnica | -:- | LKS Grabice |
Korona Stary Dwór | -:- | Start II Pukinin |
Kolejka 13 | ||
Białka Biała Rawska | -:- | Mazovia II Rawa Mazowiecka |
LKS Grabice | -:- | Jutrzenka Mokra Prawa |
Start II Pukinin | -:- | Iskra Babsk |
Pogoń Godzianów | -:- | Sobpol Konopnica |
Korona Stary Dwór | -:- | Victoria Chrząszczew |
Kolejka 14 | ||
Sobpol Konopnica | -:- | Białka Biała Rawska |
Iskra Babsk | -:- | Korona Stary Dwór |
Jutrzenka Mokra Prawa | -:- | Pogoń Godzianów |
Mazovia II Rawa Mazowiecka | -:- | Start II Pukinin |
Victoria Chrząszczew | -:- | LKS Grabice |
Kolejka 15 | ||
Białka Biała Rawska | -:- | Jutrzenka Mokra Prawa |
Pogoń Godzianów | -:- | LKS Grabice |
Korona Stary Dwór | -:- | Mazovia II Rawa Mazowiecka |
Start II Pukinin | -:- | Sobpol Konopnica |
Iskra Babsk | -:- | Victoria Chrząszczew |
Kolejka 16 | ||
LKS Grabice | -:- | Białka Biała Rawska |
Mazovia II Rawa Mazowiecka | -:- | Iskra Babsk |
Sobpol Konopnica | -:- | Korona Stary Dwór |
Victoria Chrząszczew | -:- | Pogoń Godzianów |
Jutrzenka Mokra Prawa | -:- | Start II Pukinin |
Kolejka 17 | ||
Korona Stary Dwór | -:- | Jutrzenka Mokra Prawa |
Start II Pukinin | -:- | LKS Grabice |
Białka Biała Rawska | -:- | Pogoń Godzianów |
Mazovia II Rawa Mazowiecka | -:- | Victoria Chrząszczew |
Iskra Babsk | -:- | Sobpol Konopnica |
Kolejka 18 | ||
Victoria Chrząszczew | -:- | Białka Biała Rawska |
Jutrzenka Mokra Prawa | -:- | Iskra Babsk |
LKS Grabice | -:- | Korona Stary Dwór |
Sobpol Konopnica | -:- | Mazovia II Rawa Mazowiecka |
Pogoń Godzianów | -:- | Start II Pukinin |