Kolejka 1 | ||
Skalnik II Sulejów | 2:1 | Grabka Grabica |
IKS Inowłódz | 1:3 | LKS Radzice |
LKS Białaczów | 7:1 | Pionier Baby |
LUKS Mroczków-Dzielna | 2:3 | RKS Rzeczyca |
Lechia II Tomaszów | 3:0 | Olimpia Wola Załężna |
LKS Lubochnia | 1:0 | Relax Czerniewice |
Kolejka 2 | ||
Skalnik II Sulejów | 2:1 | Lechia II Tomaszów |
Olimpia Wola Załężna | 6:0 | LUKS Mroczków-Dzielna |
LKS Radzice | 1:3 | Ceramika II Opoczno |
Pionier Baby | 5:4 | Grabka Grabica |
LKS Lubochnia | 2:2 | RKS Rzeczyca |
Relax Czerniewice | 0:5 | IKS Inowłódz |
Kolejka 3 | ||
Lechia II Tomaszów | 8:1 | Grabka Grabica |
Ceramika II Opoczno | 6:1 | Relax Czerniewice |
IKS Inowłódz | 1:1 | RKS Rzeczyca |
LKS Białaczów | 1:3 | LKS Radzice |
LKS Lubochnia | 0:0 | Olimpia Wola Załężna |
LUKS Mroczków-Dzielna | 1:0 | Skalnik II Sulejów |
Kolejka 4 | ||
Ceramika II Opoczno | 5:1 | RKS Rzeczyca |
Lechia II Tomaszów | 6:0 | LUKS Mroczków-Dzielna |
Skalnik II Sulejów | 4:5 | LKS Lubochnia |
LKS Radzice | 3:3 | Pionier Baby |
Olimpia Wola Załężna | 4:1 | IKS Inowłódz |
Relax Czerniewice | 3:3 | LKS Białaczów |
Kolejka 5 | ||
LUKS Mroczków-Dzielna | 2:0 | Grabka Grabica |
Pionier Baby | 5:5 | Relax Czerniewice |
Ceramika II Opoczno | 3:1 | Olimpia Wola Załężna |
LKS Białaczów | 4:0 | RKS Rzeczyca |
LKS Lubochnia | 3:7 | Lechia II Tomaszów |
IKS Inowłódz | 5:0 | Skalnik II Sulejów |
Kolejka 6 | ||
Olimpia Wola Załężna | 3:2 | LKS Białaczów |
RKS Rzeczyca | 9:3 | Pionier Baby |
Lechia II Tomaszów | 4:2 | IKS Inowłódz |
LUKS Mroczków-Dzielna | 1:5 | LKS Lubochnia |
Skalnik II Sulejów | 0:2 | Ceramika II Opoczno |
Grabka Grabica | 0:2 | LKS Radzice |
Kolejka 7 | ||
Ceramika II Opoczno | 5:0 | Lechia II Tomaszów |
LKS Radzice | 2:3 | Relax Czerniewice |
LKS Lubochnia | 1:1 | Grabka Grabica |
Pionier Baby | 3:2 | Olimpia Wola Załężna |
IKS Inowłódz | 4:0 | LUKS Mroczków-Dzielna |
LKS Białaczów | 3:2 | Skalnik II Sulejów |
Kolejka 8 | ||
Skalnik II Sulejów | 2:2 | Pionier Baby |
Lechia II Tomaszów | 4:0 | LKS Białaczów |
LUKS Mroczków-Dzielna | 0:2 | Ceramika II Opoczno |
Grabka Grabica | 2:2 | Relax Czerniewice |
RKS Rzeczyca | 1:4 | LKS Radzice |
LKS Lubochnia | 1:1 | IKS Inowłódz |
Kolejka 9 | ||
IKS Inowłódz | 3:0 | Grabka Grabica |
Ceramika II Opoczno | 7:1 | LKS Lubochnia |
LKS Białaczów | 5:1 | LUKS Mroczków-Dzielna |
Pionier Baby | 1:3 | Lechia II Tomaszów |
LKS Radzice | 5:1 | Olimpia Wola Załężna |
Relax Czerniewice | 1:1 | RKS Rzeczyca |
Kolejka 10 | ||
IKS Inowłódz | 2:4 | Ceramika II Opoczno |
LKS Lubochnia | 5:1 | LKS Białaczów |
Skalnik II Sulejów | 1:2 | LKS Radzice |
Grabka Grabica | 0:0 | RKS Rzeczyca |
Olimpia Wola Załężna | 8:2 | Relax Czerniewice |
LUKS Mroczków-Dzielna | 1:1 | Pionier Baby |
Kolejka 11 | ||
RKS Rzeczyca | 2:2 | Olimpia Wola Załężna |
Ceramika II Opoczno | 9:0 | Grabka Grabica |
Relax Czerniewice | 2:6 | Skalnik II Sulejów |
Pionier Baby | 2:2 | LKS Lubochnia |
LKS Radzice | 1:4 | Lechia II Tomaszów |
LKS Białaczów | 5:3 | IKS Inowłódz |
Kolejka 12 | ||
Skalnik II Sulejów | 1:0 | RKS Rzeczyca |
Lechia II Tomaszów | 10:1 | Relax Czerniewice |
IKS Inowłódz | 4:1 | Pionier Baby |
Grabka Grabica | 0:2 | Olimpia Wola Załężna |
LUKS Mroczków-Dzielna | 0:0 | LKS Radzice |
Ceramika II Opoczno | 4:2 | LKS Białaczów |
Kolejka 13 | ||
LKS Radzice | 2:1 | LKS Lubochnia |
Relax Czerniewice | 3:2 | LUKS Mroczków-Dzielna |
LKS Białaczów | 3:2 | Grabka Grabica |
Pionier Baby | 0:4 | Ceramika II Opoczno |
RKS Rzeczyca | 2:5 | Lechia II Tomaszów |
Olimpia Wola Załężna | 9:1 | Skalnik II Sulejów |
Kolejka 14 | ||
Relax Czerniewice | 1:2 | LKS Lubochnia |
RKS Rzeczyca | 3:0 | LUKS Mroczków-Dzielna |
LKS Radzice | 4:0 | IKS Inowłódz |
Pionier Baby | 3:3 | LKS Białaczów |
Olimpia Wola Załężna | 1:1 | Lechia II Tomaszów |
Grabka Grabica | 2:2 | Skalnik II Sulejów |
Kolejka 15 | ||
Ceramika II Opoczno | -:- | LKS Radzice |
LUKS Mroczków-Dzielna | -:- | Olimpia Wola Załężna |
RKS Rzeczyca | -:- | LKS Lubochnia |
Grabka Grabica | -:- | Pionier Baby |
IKS Inowłódz | -:- | Relax Czerniewice |
Lechia II Tomaszów | -:- | Skalnik II Sulejów |
Kolejka 16 | ||
RKS Rzeczyca | -:- | IKS Inowłódz |
LKS Radzice | -:- | LKS Białaczów |
Olimpia Wola Załężna | -:- | LKS Lubochnia |
Skalnik II Sulejów | -:- | LUKS Mroczków-Dzielna |
Relax Czerniewice | -:- | Ceramika II Opoczno |
Grabka Grabica | -:- | Lechia II Tomaszów |
Kolejka 17 | ||
LUKS Mroczków-Dzielna | -:- | Lechia II Tomaszów |
Pionier Baby | -:- | LKS Radzice |
IKS Inowłódz | -:- | Olimpia Wola Załężna |
LKS Białaczów | -:- | Relax Czerniewice |
LKS Lubochnia | -:- | Skalnik II Sulejów |
RKS Rzeczyca | -:- | Ceramika II Opoczno |
Kolejka 18 | ||
Lechia II Tomaszów | -:- | LKS Lubochnia |
RKS Rzeczyca | -:- | LKS Białaczów |
Relax Czerniewice | -:- | Pionier Baby |
Olimpia Wola Załężna | -:- | Ceramika II Opoczno |
Skalnik II Sulejów | -:- | IKS Inowłódz |
Grabka Grabica | -:- | LUKS Mroczków-Dzielna |
Kolejka 19 | ||
Pionier Baby | -:- | RKS Rzeczyca |
LKS Lubochnia | -:- | LUKS Mroczków-Dzielna |
LKS Radzice | -:- | Grabka Grabica |
IKS Inowłódz | -:- | Lechia II Tomaszów |
Ceramika II Opoczno | -:- | Skalnik II Sulejów |
LKS Białaczów | -:- | Olimpia Wola Załężna |
Kolejka 20 | ||
Skalnik II Sulejów | -:- | LKS Białaczów |
Lechia II Tomaszów | -:- | Ceramika II Opoczno |
LUKS Mroczków-Dzielna | -:- | IKS Inowłódz |
Olimpia Wola Załężna | -:- | Pionier Baby |
Grabka Grabica | -:- | LKS Lubochnia |
Relax Czerniewice | -:- | LKS Radzice |
Kolejka 21 | ||
LKS Białaczów | -:- | Lechia II Tomaszów |
LKS Radzice | -:- | RKS Rzeczyca |
Relax Czerniewice | -:- | Grabka Grabica |
IKS Inowłódz | -:- | LKS Lubochnia |
Pionier Baby | -:- | Skalnik II Sulejów |
Ceramika II Opoczno | -:- | LUKS Mroczków-Dzielna |
Kolejka 22 | ||
RKS Rzeczyca | -:- | Relax Czerniewice |
LUKS Mroczków-Dzielna | -:- | LKS Białaczów |
Olimpia Wola Załężna | -:- | LKS Radzice |
Lechia II Tomaszów | -:- | Pionier Baby |
LKS Lubochnia | -:- | Ceramika II Opoczno |
Grabka Grabica | -:- | IKS Inowłódz |
Kolejka 23 | ||
RKS Rzeczyca | -:- | Grabka Grabica |
Pionier Baby | -:- | LUKS Mroczków-Dzielna |
Relax Czerniewice | -:- | Olimpia Wola Załężna |
LKS Białaczów | -:- | LKS Lubochnia |
LKS Radzice | -:- | Skalnik II Sulejów |
Ceramika II Opoczno | -:- | IKS Inowłódz |
Kolejka 24 | ||
IKS Inowłódz | -:- | LKS Białaczów |
Lechia II Tomaszów | -:- | LKS Radzice |
Grabka Grabica | -:- | Ceramika II Opoczno |
LKS Lubochnia | -:- | Pionier Baby |
Skalnik II Sulejów | -:- | Relax Czerniewice |
Olimpia Wola Załężna | -:- | RKS Rzeczyca |
Kolejka 25 | ||
LKS Białaczów | -:- | Ceramika II Opoczno |
Olimpia Wola Załężna | -:- | Grabka Grabica |
Pionier Baby | -:- | IKS Inowłódz |
LKS Radzice | -:- | LUKS Mroczków-Dzielna |
Relax Czerniewice | -:- | Lechia II Tomaszów |
RKS Rzeczyca | -:- | Skalnik II Sulejów |
Kolejka 26 | ||
Grabka Grabica | -:- | LKS Białaczów |
Skalnik II Sulejów | -:- | Olimpia Wola Załężna |
Ceramika II Opoczno | -:- | Pionier Baby |
Lechia II Tomaszów | -:- | RKS Rzeczyca |
LKS Lubochnia | -:- | LKS Radzice |
LUKS Mroczków-Dzielna | -:- | Relax Czerniewice |