Czwartoligowy KS Kutno poinformował oficjalnie we wtorek o drugim zimowym transferze. Po Adrianie Kralkowskim do kutnowskiego zespołu dołączył Kamil Wielgus, który wrócił do klubu z Kutna po dwóch latach. Wcześniej spędził zaś w nim aż sześć sezonów. Jesień obecnego sezonu 27-letni zawodnik spędził w Zrywie Wygoda, także rywalizującym w IV lidze. Pomocnik jest wychowankiem Widzewa Łódź, w którym zagrał dwa mecze w III lidze (sezon 2016/2017). Później przeszedł do KS Kutno.

Paweł Magdoń przypieczętował awans
Aż 13:1 (7:0) Relax Czerniewice rozbił Atom Januszewice w meczu ostatniej kolejki
