20-letni napastnik Marcin Manikowski został nowym piłkarzem GKS Bełchatów. Młody snajper jest wychowankiem Wdy Świecie, z której trafił do Zawiszy Bydgoszcz. Następnie, jako junior grał w Radomiaku Radom, UKS SMS Łódź (mistrzostwo Polski U-17), a w sezonie 2023/2024 reprezentował barwy Miedzi II Legnica. W III lidze (grupa III) strzelił trzy bramki w siedemnastu spotkaniach. Manikowski związał się z GKS umową do 30 czerwca 2025 roku, z opcją przedłużenia o rok.

Paweł Magdoń przypieczętował awans
Aż 13:1 (7:0) Relax Czerniewice rozbił Atom Januszewice w meczu ostatniej kolejki

W Łodzi pamiętam że dobry chłopak był