Wielkie zmiany w KS Paradyż

Nowy prezes, nowy trener, nowy herb i awans do klasy A. Tak w telegraficznym skrócie można opisać to, co wydarzyło się w ostatnich dniach w KS Paradyż. Po wielu latach z funkcji prezesa klubu zrezygnował Grzegorz Mikucki. Nowym sternikiem został Mateusz Rek, a funkcję trenera pierwszej drużyny powierzono Łukaszowi Nojkowi. Paradyżanie zagrają, dzięki roszadom (wycofanie się kilku zespołów), w sezonie 2025/2026 na poziomie klasy A.

Nowy zarząd nawiązał współpracę z lokalnymi sponsorami, dzięki czemu klub jest dobrze przygotowany organizacyjnie do rywalizacji na wyższym poziomie.

W związku z awansem KS Paradyż prowadzi nabór zawodników. Zainteresowani mogą kontaktować się przez fanpage klubu na Facebooku lub telefonicznie: 780 280 627 (Mateusz Kiełtyk).

5 1 Głosuj
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Vip
Vip
4 miesięcy temu

Tam zawsze było poukładane.

Dddd
Dddd
4 miesięcy temu

Warto podkreślić, że klub ogarnia teraz nowy Dyrektor Sportowy
Mateusz Kiełtyk

Udostępnij wpis:

Powiązane posty

2
0
Zostaw komentarz.x