XXIX LO górą w zgierskiej Licealiadzie

Na obiektach MOSiR Zgierz rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Piłce Nożnej Szkół Ponadpodstawowych. Była to jednocześnie Licealiada. Do rywalizacji stanęło sześć drużyn, a triumfowała reprezentacja XXIX Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi (na zdjęciu), która w decydującym meczu zremisowała z Zespołem Szkół nr 3 w Skierniewicach 2:2, ale okazała się lepsza w konkursie rzutów karnych zwyciężając 3:2.

Triumfatorzy awansowali do finału krajowego. Na pozycji trzeciej uplasowała się Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcącego w Aleksandrowie Łódzkim, która wygrała decydujący pojedynek z II Liceum Ogólnokształcącym Zduńska Wola 4:0.

Skład mistrzowskiego zespołu: Bartosz Furmańczyk, Maksymilian Gawlik, Maksymilian Goszczyński, Mikołaj Jóźwik, Jakub Kolęda, Karol Kulik, Juliusz Kunta, Filip Marcjanek, Igor Mikołajczyk, Michał Mokracki, Brajan Sobieszkoda, Krystian Zawadzki, Oskar Zięba. Opiekun: Robert Kopka.

Zdjęcie: Szkolny Związek Sportowy Łódź

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x