Unia może w niedzielę świętować

Finiszuje sezon w II lidze. Do końca sezonu jeszcze tylko cztery kolejki. W niedzielę (10 maja) Unia Skierniewice zmierzy się na swoim stadionie przy ulicy Pomologicznej z Resovią. Początek meczu o godzinie 19:30. Jeśli podopieczni trenera Kamila Sochy wygrają, a w pojedynku Olimpii Grudziądz z Rekordem Bielsko-Biała goście wywalczą przynajmniej remis, to skierniewiczanie będą mogli świętować historyczny awans do I ligi.

Unia ma obecnie 62 punkty i jest liderem tabeli. Na miejscu drugim Warta Poznań – 58. Trzecia Olimpia ma 54 punkty. Bezpośredni awans na zaplecze PKO Ekstraklasy uzyskają dwa najlepsze zespoły.

Zdjęcie: Unia Skierniewice/Tomasz Kowalczyk

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x