Marcel Sadziński wrócił do PGE GiEK GKS

Czwartoligowy PGE GiEK GKS Bełchatów poinformował, że po półrocznym wypożyczeniu do GKS Orkana Buczek, powrócił do macierzystego klubu Marcel Sadziński. 19-latek wystąpił wiosną w 15 meczach w zespole prowadzonym przez Marcina Węglewskiego, byłego szkoleniowca Brunatnych.

Młody piłkarz w sezonie 2022/23 wraz z zespołem U-17 GKS wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów, w której zagrał 25 meczów, strzelając cztery gole. Potem grał w pierwszej drużynie, w której zadebiutował 27 września 2023 roku, występował także w rezerwach. W sezonie 2025/2026 zaliczył jeden pojedynek w grupie pierwszej III ligi.

Zdjęcie: PGE GiEK GKS Bełchatów/Damian Agatowski

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x