Pierwszoligowy ŁKS Łódź zakomunikował o siódmym letnim transferze. Do drużyny prowadzonej przez trenera Grzegorza Szokę dołączył Dominik Sokół, grający ostatnio w Zniczu Pruszków. Klub z Alei Unii 2 podpisał z nim roczną umowę, z opcją przedłużenia o kolejne rozgrywki.
W minionym sezonie wystąpił w 31 pojedynkach ligowych, strzelając cztery gole. Zawodnik ma na koncie 29 meczów w Ekstraklasie, w których strzelił jednego gola. Wszystkie te pojedynki rozegrał w barwach Radomiaka Radom. Ponadto występował w Tatranie Preszow (Słowacja), GKS Jastrzębie i Zagłębiu Sosnowiec.
Zdjęcie: Wojciech Pakulski/ŁKS Łódź

