Damian Gąska na dłużej w Unii

Pierwszoligowa Unia Skierniewice poinformowała, że Damian Gąska podpisał nowy kontrakt z klubem obowiązujący do 2027 roku. Umowa zawiera opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. W niedawno zakończonym sezonie 29-letni piłkarz wystąpił w 21 meczach o punkty, strzelając w nich jednego gola.

Gąska dołączył do zespołu trenera Kamila Sochy w połowie 2025 roku, a pozyskany został z Warty Poznań. Ponadto grał w Varsovii Warszawa, Wigrach Suwałki, Śląsku Wrocław, Radomiaku Radom, Górniku Łęczna oraz niemieckim SpVgg Unterhaching. Jest natomiast wychowankiem Polonii Warszawa.

Zdjęcie: Unia Skierniewice

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x