Bartosz Chłód w GKS Bełchatów

PGE GiEK GKS Bełchatów rozpoczyna transferową ofensywę. Poinformował właśnie o pierwszym letnim transferze. W zespole trenera Roberta Rogana grał będzie w sezonie 2026/2027 24-letni obrońca Bartosz Chłód. To piłkarz dobrze znany w naszym regionie. Występował bowiem w RKS Radomsko. Ostatnio grał w trzecioligowym MKS Kluczbork.

Chłód jest wychowankiem Akademii Rakowa Częstochowa, gdzie zbierał piłkarskie szlify przez osiem lat. W seniorskiej piłce grał w Rakowie II, Zniczu Kłobuck, RKS Radomsko oraz wspomnianym MKS Kluczbork. Z Brunatnymi związał się umową do 30 czerwca 2027 roku.

Źródło i zdjęcie: GKS Bełchatów

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x