Kolejne decyzje kadrowe w GKS Bełchatów

Nie ma dnia, abyśmy nie otrzymali nowego komunikatu o zmianach kadrowych w drużynie spadkowicza z III ligi – PGE GiEK GKS Bełchatów. Wiadomo, że w nowym sezonie nie zobaczymy trzech piłkarzy, którzy w minionych, nieudanych rozgrywkach byli filarami zespołu. Mowa o bramkarzu Tomaszu Kucharskim oraz grających w środku pola Ricardo do Nascimento i Oliwierze Kasprzyckim.

Kucharski i Ricardo pozyskani zostali przez GKS z drugoligowego ŁKS II Łódź. Obaj rozegrali po 27 meczów o trzecioligowe punkty. Kasprzycki trafił na Sportową w Bełchatowie z Sokoła Aleksandrów i zagrał 24 mecze w III lidze. Całej trójce wygasły kontrakty, które były ważne do 30 czerwca.

Źródło i zdjęcie: GKS Bełchatów

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x