Startuje Puchar Wójta Gminy Łowicz

Pięć drużyn przystąpi do rywalizacji w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łowicz Krzysztofa Igielskiego. Są to Victoria Zabostów, Naprzód Jamno, Dar Placencja, Olimpia Niedźwiada oraz Zryw Wygoda. Rywalizacja toczyć będzie się systemem pucharowym. Inauguracyjny pojedynek, a będzie to runda wstępna, zaplanowano na najbliższą sobotę (25 lipca) w Niedźwiadzie, gdzie miejscowa Olimpia zmierzy się z ekipą z Wygody, która triumfowała w zawodach rok temu. Pierwszy sędziowski gwizdek zabrzmi o 19:00.

Triumfator tego starcia spotka się w półfinale z Victorią Zabostów. Ten pojedynek odbędzie się 30 lipca o 19:00 na boisku w Wygodzie. W drugim półfinale Dar Placencja zagra 2 sierpnia o 11:00z Naprzodem Jamno.

Finałowe starcie, na boisku w Kompinie, zaplanowano 9 sierpnia (niedziela), a rozpocznie się ono o godzinie 13:00. Dwie godziny wcześniej rozpocznie się mecz o miejsce trzecie.

Zdjęcie: Zryw Wygoda

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x