W 2023 roku Pogoń Zduńska Wola rozstała się z IV ligą i jak dotychczas bezskutecznie próbuje do niej wrócić. Miniony sezon podopieczni trenera Rafała Porady, rywalizujący w grupie trzeciej Klasy Okręgowej, zakończyli na miejscu piątym. W przerwie letniej doszło w zespole do zmian kadrowych. Rozstał się z Pogonią kluczowy gracz Brazylijczyk Jardel Cruz, który przeniósł się do Włókniarza Zelów.
Pogoń pozyskała trzech nowych graczy. Są to: Brazylijczyk Michael Lucas Pereira de Souza z A-klasowego LGKS Charłupia Mała, Rafał Kurzynoga z TS Janiszewice oraz Krystian Pasternak z PGE GiEK GKS Bełchatów.
Pierwszy mecz nowego sezonu zduńskowolanie rozegrają na wyjeździe z innym byłym czwartoligowcem Wartą Działoszyn. Pojedynek zaplanowano na sobotę (15 sierpnia).
Zdjęcie: Pogoń Zduńska Wola

