Lechia wygrała rzutem na taśmę

Lechia Tomaszów wreszcie z kompletem punktów. W rozgrywanym w deszczowej aurze pojedynku 11. kolejki III ligi (grupa I) drużyna trenera Piotra Kołca wygrała z rewelacją rundy jesiennej, Wartą Sieradz 1:0 (0:0). Lechiści przeważali stwarzając sobie pod bramką Miłosza Zdeba wiele sytuacji. Bramka padła jednak dopiero w szóstej minucie doliczonego czasu gry.

Bohaterem spotkania został wprowadzony na plac gry w drugiej połowie Artur Dunajski. Wepchnął piłkę z bliska do bramki po zamieszaniu podbramkowym. Trzeba jednak przyznać obiektywnie, że gol Lechii się należał. W drugiej części gry gospodarze praktycznie nie schodzili z połowy Warty. To trzecia wygrana Lechii w bieżącym sezonie i zarazem trzecia porażka sieradzan.

Lechia Tomaszów – Warta Sieradz 1:0 (0:0)