Jakub Dziółka: Byliśmy zespołem lepszym

Trener ŁKS Łódź Jakub Dziółka (na zdjęciu) na pomeczowej konferencji prasowej miał powody do zadowolenia. Jego drużyna zagrała w Tychach bardzo dobre spotkanie i zasłużenie przywiozła trzy punkty do Łodzi. Poniżej wypowiedź szkoleniowca.

Przede wszystkim gratulacje dla mojego zespołu za zwycięstwo 3:0, za bardzo dobrą pierwszą połowę, za dobre wejście w drugą połowę i bardzo dobre nastawienie i konsekwentną pracę na dobry wynik. W przebiegu meczu byliśmy zespołem lepszym i zasłużyliśmy na zwycięstwo. Nie będę narzekał na końcówkę, w której GKS Tychy miał swoje sytuacje podbramkowe. Nie straciliśmy bramki, dobrze broniliśmy sytuacji po stałych fragmentach gry. Chciałem pogratulować też sztabowi, który bardzo dobrze rozpracował rywala. Byliśmy czujni jeszcze przed pierwszym gwizdkiem i wywozimy trzy punkty – powiedział Jakub Dziółka.