Unia wydarła kolejne trzy punkty

Z bardzo trudnego terenu Unia Skierniewice przywozi kolejne zwycięstwo i tym samym umocnienie na pozycji lidera III ligi (grupa I). Zespół trenera Kamila Sochy wygrał piątkowe, wieczorne spotkanie otwierające 12. kolejkę 1:0 (0:0), a bramkę na wagę trzech punktów zdobył dla Unii Mateusz Stępień z rzutu karnego.

Już przed przerwą skierniewiczanie powinni objąć prowadzenie. Zabrakło im jednak piłkarskiego szczęścia. Vadim Yavorski trafił w słupek, a Szymon Sołtysiński w poprzeczkę. W 51. minucie popularny Sołtys faulowany był w polu karnym, a Stępień nie pomylił się z rzutu karnego. Wynik spotkania nie uległ już zmianie i tym samym Unia dopisała do swojego dorobku kolejny komplet punktów.

GKS Wikielec – Unia Skierniewice 0:1 (0:0)