Słodka zemsta Patryka Jakubczyka

W rozegranym w późny piątkowy wieczór w Radomiu meczu 12. kolejki grupy pierwszej III ligi miejscowa Broń pokonała na swoim boisku Lechię Tomaszów Mazowiecki 1:0 (1:0). Była to piąta wygrana miejscowych w meczu ligowym i jednocześnie piąta porażka tomaszowian. Lechiści mają teraz na koncie 13 punktów, a radomianie 18.

Mecz rozstrzygnął się w 13. minucie, kiedy to strzałem z około 10 metrów bramkarza gości pokonał Patryk Jakubczyk, były zawodnik Lechii. Jeszcze w pierwszej połowie do remisu mógł doprowadzić Artur Bogusz zaskakującym uderzeniem z rzutu wolnego.

W drugiej połowie lechiści próbowali zdobyć bramkę, ale obrona radomian nie dała się zaskoczyć. W niedzielę (20 października) tomaszowianie zmierzą się na swoim obiekcie z GKS Wikielec. Początek spotkania wyznaczono na 12:00.

Broń Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:0 (1:0)
Bramka: Patryk Jakubczyk 13

Lechia: Awdziewicz – Krupa, Bogusz, Pieńkowski (66′ Alves), Chwałowski – Płatek (82′ Zięba), Bałdyga, Rybicki, Ziarek (86′ Cyran) – Kolasa, Dunajski (86′ Zieliński).