Wieczorny remis na El Blaszaku

Stal Niewiadów zremisowała z PGE GiEK GKS II Bełchatów 2:2 (0:1) w piątkowym, wieczornym spotkaniu 10. kolejki klasy okręgowej (grupa II). Grały trzecia z czwartą drużyną w ligowej tabeli, a mecz był niezwykle zacięty. Do przerwy prowadzili podopieczni Marcina Zimocha po bramce Oliwiera Niklasa. Stalówka jednak nie zamierzała się poddawać.

Na 1:1 wyrównał doświadczony Krzysztof Łazowski, a w 66. minucie Dawid Świątek przepiękną bramką dał gospodarzom prowadzenie. Bełchatowianie wyrównali na pięć minut przed końcem, a do siatki Stali trafił Tomasz Urban. Po dziesięciu kolejkach Stal ma na koncie 22 punkty i jest trzecia, bełchatowianie zaś z jednym punktem mniej zajmują czwartą lokatę.

Stal Niewiadów – PGE GiEK GKS II Bełchatów 2:2 (0:1)