Kolejny mecz pucharowy na szczeblu okręgowym zaplanowano przy sztucznym oświetleniu. Pisaliśmy już o tym, że w środę (16 października) o 18:00 Lechia Tomaszów podejmie PGE GiEK GKS Bełchatów. O tej samej porze rozpocznie się również spotkanie Polonii Piotrków i Omegi Kleszczów. Jedynym pojedynkiem, który odbędzie się przy świetle dziennym będzie konfrontacja Włókniarza Zelów z RKS Radomsko. Ten mecz zaplanowano o 14:30.

Paweł Magdoń przypieczętował awans
Aż 13:1 (7:0) Relax Czerniewice rozbił Atom Januszewice w meczu ostatniej kolejki
