Concordia Piotrków rozbiła wicelidera

Pierwszej porażki w rozgrywkach grupy II klasy okręgowej doznał MGKS Drzewica. Prowadzony przez Ryszarda Pomykałę wicelider tabeli uległ niespodziewanie w Piotrkowie Concordii aż 0:4 (0:3).

Drużyna Ireneusza Komara zaskoczyła wyżej notowanego rywala i już do przerwy wygrywała 3:0. Wynik otworzył Igor Kwaśniak, chwilę później na 2:0 podwyższył Krystian Bujakowski, a wynik pierwszej połowy ustalił Marcel Sowa. Po przerwie padła jedna bramka, a zdobył ją Artur Jędrzejczyk.

Po tej wygranej Concordia awansowała na siódme miejsce w tabeli mając na koncie 19 punktów. MGKS zachował pozycję wicelidera z dorobkiem 24 punktów. Prowadzi Włókniarz Zelów, który w jedenastu spotkaniach wywalczył 28 oczek.

Concordia Piotrków – MGKS Drzewica 4:0 (3:0)