ŁZPN: Przegrana kadry Under 14

W Książenicach rozegrany został mecz pomiędzy kadrami Mazowieckiego ZPN i ŁZPN. Na obiektach Legia Training Center zespół trenerów Adama Wojtczaka i Pawła Szymczyka zagrał dobre zawody przegrywając, po wyrównanej walce, z gospodarzami 0:1 (0:1). Mimo przegranej trenerzy byli zadowoleni z postawy swoich podopiecznych.

Zespół rywali w pierwszej połowie prowadził grę, zmuszając nas często do gry w obronie niskiej. Nasz zespół bardzo dobrze realizował zadania i długo odpierał ataki przeciwnika głownie przez dobrą organizację i wysoką determinację. Niestety w końcówce pierwszej połowy, sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni na skraju pola karnego, a po dośrodkowaniu rywal zamienił ten stały fragment gry na bramkę. W drugiej odsłonie częściej dochodziliśmy do głosu, nieco wyżej odbierając piłkę rywalem i tworząc sobie sytuacje, głównie przez atak szybki po odbiorze. Po jednej takiej akcji, w końcówce, oko w oko z bramkarzem stanął Cemil Temel, jednak to bramkarz kadry Mazowieckiego ZPN był górą w tym pojedynku, a wynik meczu nie uległ zmianie – relacjonuje Adam Wojtczak.

Nasza kadra wystąpiła w następującym składzie: Aleksander Ufniarz – Wojciech Fortuna, Maksymilian Kępa, Ignacy Wabnic, Szymon Zaskórski, Natan Łukasiewicz, Franciszek Wiśnik, Antoni Chojecki, Franciszek Wojciechowski, Filip Merk, Jakub Kantyka. W meczu zagrali także: Igor Albin, Aleksander Kłaczek, Kacper Borowiecki, Olaf Roziński, Cemil Temel, Krystian Borucki.