Prezydent Kutna Mariusz Sikora powołał nową Radę Sportu, której zadaniem będzie między innymi doradzanie włodarzowi miasta oraz opiniowanie różnorakich działań związanych z szeroko pojętą kulturą fizyczną. Jej członkowie będą także mieli wpływ na wydatki związane z tą dziedziną życia oraz na inwestycje sportowe i programy szkolne. W składzie 15-osobowego gremium znalazł się także Zbigniew Tomczak, sternik czwartoligowego KS Kutno.

Paweł Magdoń przypieczętował awans
Aż 13:1 (7:0) Relax Czerniewice rozbił Atom Januszewice w meczu ostatniej kolejki
