PGE GiEK GKS Bełchatów rozpoczyna transferową ofensywę. Poinformował właśnie o pierwszym letnim transferze. W zespole trenera Roberta Rogana grał będzie w sezonie 2026/2027 24-letni obrońca Bartosz Chłód. To piłkarz dobrze znany w naszym regionie. Występował bowiem w RKS Radomsko. Ostatnio grał w trzecioligowym MKS Kluczbork.
Chłód jest wychowankiem Akademii Rakowa Częstochowa, gdzie zbierał piłkarskie szlify przez osiem lat. W seniorskiej piłce grał w Rakowie II, Zniczu Kłobuck, RKS Radomsko oraz wspomnianym MKS Kluczbork. Z Brunatnymi związał się umową do 30 czerwca 2027 roku.
Źródło i zdjęcie: GKS Bełchatów

