Bez niespodzianki w Grudziądzu

ŁKS II Łódź nie powiększył swojego dorobku punktowego w piątkowym spotkaniu 25. kolejki II ligi. Walczący o utrzymanie podopieczni trenera Konrada Geregi walczyli w Grudziądzu z mającą pierwszoligowe aspiracje Olimpią. Mimo ambitnej gry łodzianie przegrali 0:2 (0:1) i zostali tym samym na przedostatnim miejscu w tabeli. Mają 20 punktów na koncie i dziewięć meczów do rozegrania. Utrzymać się w lidze będzie bardzo ciężko.

W 20. minucie wynik spotkania otworzył Maciej Mas – były zawodnik GKS Bełchatów. Łodzianie próbowali doprowadzić do wyrównania, mieli swoje sytuacje, ale bramkę strzeliła Olimpia. Na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Łukasza Bombę pokonał rezerwowy Karol Fietz.

2 kwietnia o 17:00 ŁKS II podejmie Stal Stalowa Wola, która plasuje się na dwunastej pozycji. Jeśli łodzianie poważnie myślą o utrzymaniu to muszą ten mecz wygrać.

Olimpia Grudziądz – ŁKS II Łódź 2:0 (1:0)
Bramki:
Maciej Mas 20, Karol Fietz 88

ŁKS II: Bomba – Kotarba, Czerwiński, Ślęzak, Frakowski – Coulibaly, Rozwandowicz, Szczepański, Sopel (46′ Kabziński), Jurkiewicz (85′ Zawadzki) – Rzemyszkiewicz (75′ Siwek).

Zdjęcie: ŁKS Łódź

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x