Dziółka: Żałuję, że nie wygraliśmy

Mimo dobrej gry i wielu podbramkowych sytuacji ŁKS Łódź przegrał poniedziałkowe spotkanie 11. kolejki I ligi z Wisłą Płock 0:1 (0:0) i przerwał tym samym serię spotkań bez porażki. Na pomeczowej konferencji prasowej trener łódzkiej drużyny Jakub Dziółka (na zdjęciu) przyznał, że pod bramką rywala zabrakło skuteczności. Poniżej jego wypowiedź.

Jedyne czego żałuję to tego, że nie mogę pogratulować zespołowi zdobycia trzech punktów, bo drużyna zrobiła naprawdę dużo, żeby wygrać ten mecz. Widzieliśmy w jaki sposób tworzyć akcje na połowie rywala. Piłkarze realizowali dobrze nasz plan, niestety zabrakło skuteczności, pewnych detali przy wykończeniu akcji. Uważam, że pod względem intensywności wciąż mamy rezerwy. Cały czas pracujemy nad tym, żeby dzięki temu utrudniać przeciwnikowi prowadzenia ataków i czerpać korzyści z przechwytów – powiedział Dziółka.