Ekolog Wojsławice walczy o pierwszy w historii awans do IV ligi. W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Pawła Oluszczyka rozbili na swoim boisku, w meczu 27. kolejki grupy trzeciej Decathlon Klasy Okręgowej, Prosnę Wieruszów aż 8:0 (3:0). Bohaterem pojedynku był strzelec pięciu goli Dawid Kępniak. Po jednym trafieniu dołożyli Patryk Kowasz, Filip Zawiasa oraz Kamil Krawczyk.
Triumfatorzy pojedynku mają 65 punktów, a w przyszłą niedzielę (31 maja) czeka ich mecz którego wynik może zadecydować o awansie do IV ligi. Zmierzą się w Sieradzu z Wartą II, która ma 59 punktów.
Sieradzanie w niedzielę (24 maja) o 12:00 zagrają w Zduńskiej Woli z Pogonią, a przed nimi jeszcze mecz zaległy na stadionie MOSiR z Jutrzenką Warta. Ten pojedynek zaplanowano na 27 maja.
Zdjęcie: Ekolog Wojsławice

