Krystian Wojtczyk w ESPN Bełchatów

Broniący ostatnio barw GKS Orkana Buczek Krystian Wojtczyk w nowym sezonie zagra w klasie okręgowej (grupa II), a jego nowym klubem został ESPN Bełchatów. 25-letni golkiper jest wychowankiem GKS Bełchatów. W IV lidze występował nie tylko w Buczku, ale i w Polonii Piotrków.

ESPN Bełchatów, który przed nowym sezonem przeżywał kłopoty organizacyjne i wydawało się nawet, że może nie przystąpić do rozgrywek klasy okręgowej, swój pierwszy mecz o punkty rozegra w Woli Krzysztoporskiej z Wolanką. Mecz zaplanowano na sobotę (16 sierpnia) o 17:00.

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej z Hajczyn
Andrzej z Hajczyn
3 miesięcy temu

My nie potrzebujemy bramkarza, możemy grać nawet z pustom bramkom. Ustalilimy dziś w łoborze, że zagramy z Ceramikom ofensywnie – na pinciu napastników. Będzie 7:0.

Czestkow
Czestkow
3 miesięcy temu

Ty głupku

Udostępnij wpis:

Powiązane posty

2
0
Zostaw komentarz.x