Nowe drużyny w sieradzkiej Klasie B

Pięć nowych drużyn zagra w nowym sezonie w Klasie B na szczeblu Delegatury Sieradz Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Są to: Zryw Brzeźnio (na zdjęciu), który wraca do rywalizacji o punkty po dziewięciu latach, Start Świątkowice grający na najniższym szczeblu jeszcze w 2024 roku oraz LZS Brąszewice, niegdyś czołowy zespół Klasy Okręgowej, który wycofał drużynę z tej ligi w połowie 2025 roku.

W najniższej seniorskiej klasie rozgrywkowej rywalizować o punkty będą także zespoły rezerw Warty Działoszyn oraz WKS 1957 Wieluń, które posiadają pierwsze drużyny w Decathlon Klasie Okręgowej.

Zdjęcie: Zryw Brzeźnio

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x