Trzynasty klub II ligi po rundzie jesiennej czyli Olimpia Grudziądz będzie nowym klubem 21-letniego obrońcy Pawła Koncewicza-Żyłki. Defensor w ostatniej rundzie występował w trzecioligowej Lechii Tomaszów, a wcześniej reprezentował barwy Warty Sieradz. Koncewicz-Żyłka podpisał z Olimpią półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o rok. Jesienią w Lechii zagrał w 14 meczach o punkty w III lidze (grupa I), strzelając jednego gola.

Paweł Magdoń przypieczętował awans
Aż 13:1 (7:0) Relax Czerniewice rozbił Atom Januszewice w meczu ostatniej kolejki

Jakby głowa lepiej funkcjonowała to chłopak nawet na 1 ligę.