Wszystko wskazuje, że MGKS Drzewica najgorsze przedsezonowe zawirowania ma za sobą. Drużyna trenuje pod okiem Grzegorza Łopaty i przygotowuje się na własnych obiektach do rywalizacji w grupie drugiej Klasy Okręgowej. MGKS dokonał też pierwszych letnich transferów. Oskar Wereszka, który jest młodzieżowcem, pozyskany został z Ceramiki Opoczno, miał także krótki epizod w Partyzancie Radoszyce. Damian Prusek to także były piłkarz opocznian, grający krótko w Orle Gielniów.
Zespół z Drzewicy zainauguruje nowy sezon w sobotę (16 sierpnia), meczem na swoim boisku z Omegą II Kleszczów. Początek spotkania o godzinie 17:00.
Zdjęcie: MGKS Drzewica


I co z tego połowa drużyny z poprzedniego sezonu odeszła.. walka o utrzymanie,, źle się dzieję z piłką w gminie Drzewica Porażka z Rzeczyca która bliska była spadku w poprzednim sezonie w serie a wiele świadczy.
Już się stało i tyle!
W minionych latach Gerlach odpadal z rozgrywek pucharowych dopiero z 4 ligowcami to sa zadne transfery nalepsi pilkarze odeszli , a winni tej sytuacji wciaz nie poniesli zadnych zadnych konsekwencji .Dziwie sie braku reakcji ze strony magistratu
Dokładnie tak jest ale w Drzewicy wszyscy sobie wybaczają i przechodzą na pożątku dziennym jakby nigdy nic! Kibice chyba w sobotę będą śpiewać dobrze!
Gdzie gra Miazek?