Prowadzony przez trenera Artura Dziubę LKS Różyca ma za sobą udany sezon. W 30 meczach grupy pierwszej Decathlon Klasy Okręgowej zespół z gminy Koluszki zgromadził 65 punktów, co dało mu trzecie miejsce w tabeli końcowej. Przygotowania do nowego sezonu LKS rozpocznie 15 lipca. W planach ma pięć meczów sparingowych. Pierwszym rywalem będzie grająca w IV lidze łódzkiej Stal Głowno.
Plan letnich sparingów LKS Różyca:
17 lipca – LKS Różyca – Stal Głowno
25 lipca – LKS Różyca – Korab Łask
29 lipca – LKS Różyca – Witonianka Witonia
1 sierpnia – LKS Różyca – Zjednoczeni Stryków
8 sierpnia – LKS Różyca – Jagiellonia Tuszyn

