Po raz trzeci z rzędu Warta przegrała 0:1

Po dwóch wyjazdowych porażkach jedną bramką trzecioligowa Warta Sieradz po raz trzeci zeszła z boiska ulegając w sobotnie popołudnie na stadionie MOSiR Broni Radom 0:1 (0:0). Dla gości był to pierwszy w tym sezonie komplet punktów na boisku rywala.

W pierwszej połowie częściej przy piłce byli sieradzanie, ale jeśli chodzi o sytuacje bramkowe to był remis 1:1. Gospodarze trafili w słupek, a przyjezdni w poprzeczkę. Rozstrzygnięcie meczu padło w 61 minucie, a gola, po indywidualnej akcji strzelił Junior Timite. Mimo naporu Warty wynik nie uległ już zmianie. Złośliwi mówią, że sieradzanie zaczynają osiągać wyniki na miarę swoich możliwości, a początek sezonu był pozytywnym dla Warty zbiegiem okoliczności.

Warta Sieradz – Broń Radom 0:1 (0:0)
Bramka: Junior Timite 61

Warta: Zdeb – Sójka (81′ Przybył), Piela, Gandziarowski, Lis (74′ Knap) – Trubnikov, Ślesicki, Pietrzak (67′ Kacperski), Maćczak (67′ Oyedele) – Karlikowski, Kręcichwost (74′ Popczyk).